999 rezultate për

mirror

10 lojtarët më të mëdhenj në historinë e Premier League, Ronaldo i 3-ti Ikona e Manschester United, Ryan Giggs ka fituar në konkurrencë të ashpër me legjendat e tjera të futbollit për tu shpal
Newcstle bën pazar te Barcelona, kërkon Coutinhon dhe Griezmann "Daily Mirror" deklaron se ardhja e arabëve do të lejojë transferime të mëdha te Newcastle. Coutinho dhe Griezmann janë
Panik në Londër, dy yjet e Premier League thyejnë rregullat e izolimit dhe dalin në park për të luajtur futboll Liga Premier ka ndaluar çdo aktivitet për shkak të pandemisë coronavirus që ka prekur edhe futbollistët në shumë vende t
Po bien boritë e luftës me Iranin, SHBA merr masat ekstreme Departamenti i Shtetit i SHBA-së të mërkurën urdhëroi largimin e "punonjësve jo emergjentë të qeverisë" nga Iraku. Nj
Antropologia angleze rrëfen masakrat serbe, fëmijët janë vrarë para nënave (FOTO LAJM) Daily Mirror në një artikull për eksperten angleze të forenzikes, Dame Sue Black ka përmendur krimet e luftës në Kosovë.
McGregory pranon sfidën pasi 26 vjeçarja tha se ishte babai i bebit të saj (FOTO LAJM) Connor McGregory ka pranuar të bëjë testin e ADN-së për të rrëzuar poshtë pretendimet e një vajze 26 vjeçare sipas të ci
Fellaini objektivi kryesor i Milanit Sipas Mirror Mesfushori i United mund të largohet në merkaton e janarit për 17 milion euro. Marouane Fellaini nuk bën
Rebeca Vardy sulmon gazetën angleze: Mjaft më kritikuat Rebeka Vardy, bashkëshortja e Jamie (sulmuesit të Leicesterit), i ka shkruar tabloidit “Daily Mirror” për të komentuar n
Skandal te Manchester City! Një prej trajnerëve nën hetim për racizëm Manchester City së fundmi është përfshirë në një skandal racizmi. Sipas asaj që raporton tabloidi "Daily Mirror” bëh
Mirror: Mahrez tek Manchester City Sipas mediave angleze, Manchester City dhe Leicester kanë arritur të gjejnë marrëveshjen për transferimin e Riyad Mahrez
Nga kryeministër në një të papunë, ky është rasti i David Cameron David Cameron, ish-kryeministri i Britanisë, tani është parë të shëtisë lirshëm në Disneyland Paris, raporton The Mirror
Tragjedi familjare për sulmuesin uellsian Ka ndërruar jetë, Alexander Willias, vëllai i gruas së Gareth Bale. Drama familjare për Gareth Bale. Sipas portalit '
MIRROR: I thamë jo por, nuk e larguam Barcelonën. Ajo do të rikthehet për ti dhënë fund Për të gjithë ata që thonë se largimi i Coutinhos tani është i pashmangshëm, duhet të marrin parasysh këtë fakt. Interes
Chelsea nuk rri duarkryq, ngren marrshet për gjetjen e sulmuesit Sulmuesi Belotti, 23, është i lidhur me një kalim në Stamford Bridge, raporton Daily Mirror. Italiani, i cili ka katër g
"Më tregoni paratë" , MIRROR tallet me situatën e Alexi Sanches Alexis Sanchez po kërkon një barazim 400,000 jë javë, njëlloj me Ozil për të nënshkruar një marrëveshje të re me Arsenal
Wenger merr vendimin për të ardhmen e Bellerin Wenger nuk ka ndërmend të lejojë që Bellerin të bashkohet me Barcelonën këtë verë. Sa i përket lajmeve që ai dëshiron të
Chelsea heq dorë nga Addidas për Nike Zyrtarisht Chelsea ka prezantuar fanellën e re për sezonin 2017-2018. Ajo që është vërejtur dhe që nuk u njoftua me
Ja si pritet të jetë formacioni i Arsenalit nëse Wenger nuk dështon sërish Arsen Wenger po punon jashtëzakonisht shumë për të sjellë prurje të reja tek Arsenal. Sipas The Mirror Wenger nuk ka
Swansea interesohet për Albiol Swansea është e interesuar për mbrojtësin spanjoll Albiol. Mbrojtësi i Napolit ka qenë një titullarë i padiskutueshëm
Pamje të tmerrshme, ja pasojat e shpërthimit në metronë e Shën Petersburgut (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para pak minutash në stacionin e një metroje në Shen Petersburg në Rusi. Sipas m