999 rezultate për

miroslav

BE-ja nuk e di kur mund të vazhdojë dialogu Kosovë-Serbi Bashkimi Evropian ende nuk e di se kur do të vazhdohet me takimet mes delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë në kuadër të
Lajçak mbërrin në Kosovë, takohet edhe me Albin Kurtin I deleguari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak sot do të jetë për një vizitë në Kosovë, ndë
BE reagon ndaj Thaçit: Je i pasaktë, nuk e kemi emëruar ende Lajçakun Zëdhënësi i Bashkimit Evropian, Peter Stano, ka reaguar pas kritikave dhe sulmeve të presidentit Hashim Thaçi në drejtim
I pamposhtur: Florian Marku, fiton ndaj Miroslav Serban në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku ka arritur të fitojë me vendim unanim meçin ndaj çekut Miroslav Serban, të zhvilluar të
ZYRTARE/ Miroslav Klose trajner i Bajernit U-17 Miroslav Klose është zyrtarisht trajneri i Bajernit U-17. Lajmi është konfirmuar nga klubi gjerman, ndërsa pas karrie
Djali i Ivanovicit, nuk e di se babai i është vrarë Djali gjashtë vjeçar i Oliver Ivanoviqit, Bogdan ende nuk e di se babai i tij ka vdekur. Kështu ka deklaruar vëllai i Ol
Miroslav Ivanoviq tregon pse vëllai i tij do të varroset në Beograd, e jo në Kosovë Miroslav Ivanoviq, vëllai i të ndjerit Oliver Ivanoviq, ka treguar arsyen se pse trupi i vëllait të tij do të varroset n
20 momentet e mëdha të "Brazil 2014" (FOTO) Fifa ka publikuar një album me 20 fotot e momenteve të mëdha në këtë botëror. Në këto foto nuk kishte si të mungonte
"Brazil 2014", xhiro në varkë me vela për Gjermaninë (VIDEO) Kapiteni i Kombëtares së Gjermanisë, Philip Lahm, dhe disa shokë të tjerë të skuadrës kanë kaluar një pasdite relaksi në
Serie A "vret" bomberat e Gjermanisë Teksa "Brazil 2014" po afron, në Kombëtaren e Gjermanisë paniku në lidhje me formën e disa prej sulmuesve të tyre më të
Banderola antishqiptare në stadiumin e Varshavës (VIDEO) Në ndeshjen futbollistike të ligës polake, mes Legia Warszaëa dhe Korona Kielce, në tribunat e stadiumit të Varshavës ës
Hernanes i trembi të gjithë (VIDEO) Lazio është finalisti i parë i Kupës së Italisë për sezonin 2012-2013. Romanët mundën në "Olimpico" Juventusin kampion 2
Top 10 bomberat e shekullit 21 (FOTO LAJM) Nuk është Lionel Messi, as Cristiano Ronaldo. “Bomberi” më i mirë i shekullit 21 është Didier Drogba, i cili kërkohet në
Tare vlerëson lojën e Miroslav Klose Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka vlerësuar lojën e Miroslav Klose. Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare thotë se
Bota e futbollit përshëndet gjestin e Kloses Bota sportive ka përshëndetur gjestin e Miroslav Kloses. Sulmuesi i Lazios, në ndeshjen me Napolin, shënoi gol me dorë,
Klose, gjesti prej kampioni (VIDEO) Napoli fitoi 3-0 ndaj Lazios, por ajo që ka bërë më shumë jehonë në Itali është gjesti i sulmuesit gjerman, Miroslav Klo
Klose pranë Barcelonës Pak ditë më parë "El Mundo Deportivo", gazeta sportive shumë pranë klubit të Barcelonës, raportonte për një interesim të
Buffon i thur elozhe Kloses: Çfarë lojtari! Gjermani Miroslav Klose ka lënë shenjë në këto pak muaj në futbollin italian. Golat e tij, 8 mes kampionatit dhe Europa
Miroslav Klose humbet Napoli-Lazio Pasoja negative për ekipet e Romës pas ndeshjeve të kombëtareve. Pas dëmtimit të rëndë të Nicolas Burdisso që ka penaliz
Klose kërkon Gjermaninë por "rrezikon" Lazion Sulmuesi gjerman i Lazios, Miroslav Klose, po bën të pamundurën për të qënë në dispozicion të Kombëtares së tij, megjith