999 rezultate për

mirkon

Njësoj si me Mirkon, Soni Malajt i ndodh i njëjti incident pas kaq vitesh (FOTO LAJM) Soni Malaj padyshim që e ka provuar se në kërcim është një yll i vërtetë dhe shumë e talentuar. Ajo është sërish pjes
Martesa me Mirkon, Soni Malaj i rikthehet kohërave të vjetra Këngëtarja Soni Malaj nuk njihet vetëm si një këngëtare shumë e zonja por edhe si një balerinë e shkëlqyer. Vite më
Soni dhe Mirko, të marrosur pas njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Pasi krijoi një debat shumë të fortë në lidhje me nënën e saj dhe zënkave që pati me një ndjekëse në Instagram, Soni Mal
Kthehet Soni Malaj, pjesë e “X Factor” Këngëtarja Soni Malaj ndryshoi pasi u njoh me Mirkon, balerinin që e shoqëronte në vallëzimet e “Dancing With The Stars”
Mirkonjić i zemëruar me Boris Tadic Deputeti i partisë socialiste të serbisë Milutin Mirkonjić tha se partitë në koalicionin qeverisës paraardhës duhet