999 rezultate për

mirel

U martua që 18 vjeç me 40 vjeçarin dhe ka tetë fëmijë, gruaja rrëfen jetën e trishtë Drita Maxhari, 41 vjeçe e cila jeton në Pogradec dhe është nënë e tetë fëmijëve, u martua për herë të parë me mblesëri k
E BUJSHME/ Mirel Josa trajneri i ri i Kukësit Mirel Josa rikthehet në panikën e një skuadre shqiptare pas pothuajse 4 vitesh. Trajneri 4-herë kampion me Skënderbe
Si u rrit pasuria e ish-ministres Kumbaro pas përfshirjes në politikë Mirela Kumbaro u zgjodh ministre e Kulturës në kabinetin e kryeministrit Edi Rama pas zgjedhjeve parlamentare të vitit 2
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit Pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit nënë e tre fëmijëve,
34 vjeçari nga Lushnja rrëfen historinë e jetës: Prindërit s'më pranuan nusen se ishte parukiere Në studion e emisionin “Historia ime” Tv Klan.al ka ardhur një djalë 34 vjeç ka Lushnja i cili tregoi për jetën e tij pr
Familja korçare nuk lë nusen të shkojë në dasmën e vëllait e as në varrim Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë nëna e një djali autik Antigona. Ajo ka rrëfyer se është nga Burreli dhe
Habit Mirela Kumbaro: Këngëtari im i preferuar është Ledri Vula, Elvana Gjatën nuk e njoh! Ish-ministrja e Kulturës, aktualisht deputete e PS, Mirela Kumbaro ka treguar se cili është zhanri i muzikës që preferon
Shifrat tronditëse të inceneratorëve: Shqiptarët paguan miliarda për Elbasanin. 63 pagesat nga arka e shtetit Një natë më parë, kryeministri Rama mbrojti me projekte 3D miliardat e taksapaguesve shqiptarë të dhëna tek privati përm
Histori tragjike: Familja e nxorri jashtë se ngeli shtatzënë, i dashuri e lë për shoqen Një histori tejet e veçantë na vjen sot nga programi, “Historia ime”, ku një grua e quajtur Meliha, strehoi dhe u kujdes
I vdiq burri, vjehrra dhe kunati nuk lejojnë nënën e dy fëmijëve të futet në shtëpinë e saj Programi “Historia ime”, në TV Klan solli ditën e sotme historinë e nënës së dy fëmijëve. Jeta ka qenë tepër e vështirë
Finesë dhe elegancë, Mirela Kumbaro "kapet mat" nga paparaci (FOTO LAJM) Dy deputetët e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Mirela Kumbaro dhe Fidel Ylli, janë fotografuar nga paparazzi,
Gruaja bën rrëfimin e trishtë: Më vuri thikën në grykë! Programi "Historia ime", në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë dhe tepër të dhimbshme të nënës së tre fëmi
Kantautori shqiptar i shqetësuar për familjen në Itali: Nuk kanë ku të mbushin telefonat (VIDEO) Kantautori i njohur Gjergj Leka ka rrëfyer merakun e madh që ka për fëmijët e tij të cilët ndodhen në Itali. Në një l
Infektohet me koronavirus drejtoresha e rëndësishme, pjesë e Task Forcës Rezulton pozitive me koronavirus Mirela Cami, drejtoresha e Operatorit të Shërbimit Shëndetësor Burime për abcnews bë
Pas batutës së famshme, Mirela Kumbaro u bën thirrje shqiptarëve: Mos blini ushqime por libra! Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro i ka bërë thirrje të gjithë njerëzve që këtë periudhë koronavirusi ta shfrytëzo
U fejua që 17 vjeç, gruaja: Bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përball
Bashkëshorti e divorcoi pa dijeninë e saj pasi ishte sëmurë, fëmijët i thonë "nuk je mami jonë" (VIDEO) Flutura Shabanaj prej disa kohësh është duke vuajtur nga skleroza e shumfishtë dhe në programin “Historia ime”, në Tv Kl
85-vjeçari shqiptar kërkon live grua: E dua fshatare, jo qytetare! 85-vjeçari Abdulla Cekani kërkon një partnere në krah. I ftuar në emisionin “Historia ime”, ai u shpreh se prej 15 vites
"Nuk kam pasur asnjëherë të dashur, vetëm punoj", 28-vjeçari shqiptar kërkon grua në emision “Historia ime” sot solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një 28-vjeçari nga Tirana. Ai tregoi në studio jetën
Rrëfimi i 23- vjeçares: Personi që pëlqeja u frikësua kur kuptoi problemin që kisha Ela Shpata rrëfeu ditën e sotme në programin “Historia ime” në TV Klan problemet e saj me lëkurën dhe sesi jeta e saj nd