999 rezultate për

mirante

Dy vite më parë kishte probleme me zemrën, ndërsa sot luan në Champions League Antonio Mirante ka bërë debutimin e tij të dytë në portën e Romës në Champions League, pasi dy vite ishte buzë pensionim
Tifozët të papërmbajtshëm, i djegin makinën presidentit të klubit Tifozët e futbollit të klubit argjentinas, Almirante janë zemëruar tej mase me rezultatet e dobëta të skuadrës këto kohë
Zbulohet "sebepi" i sherrit Higuain-Mirante (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend sherrin mes Gonzalo Higuain dhe Antonio Mirante në fund të ndeshjes Parma-Napoli, por tani duket
Kryevepra e Menez, a është ky "Goli i Vitit"? (VIDEO) Sezoni i ri futbollistik sapo ka nisur dhe do të shënohen shumë gola teë bukur deri në fund të tij, por vështirë se do t