999 rezultate për

miranda

Dedikimi special i heroit të Brazilit Kombëtarja e Brazilit arriti të korrte një fitore në limitet e kohës së rregullt përballë Argjentinës me golin e shënuar
Ky do të jetë kapiteni i Brazilit në ndeshjen kundër Belgjikës Vazhdon të jetë akoma i lëvizshëm shiriti i kapiteni te ekipi i Brazilit. Tani i ka ardhur radha një lojtari tjetër dhe
Trajneri i Brazilit ankohet për atë faull ndaj Mirandas Te Brazili, shkaku i barazimit të sotëm ndaj Zvicrës ishte vetëm vendimi i gjyqtarit kryesor për të akorduar golin e sku
Miranda dhe Thiago Silva "pleq" të pa kalueshëm João Miranda rikthet të mbajë shiritin e kapitenit në krah për të tretën herë me fanellën e kombëtares së Brazilit.
Miranda: Jam mbrojtësi më i mirë në Serie A Mbrojtësi i Interit dhe i pëfaqësueses së Brazilit, Joao Miranda në një deklaratë të fundit për kanalin zyrtar të klubit
Inter konfirmon lëndimin e Mirandas Interi edhe zyrtarisht e ka konfirmuar se Joao Miranda vuan nga një tendosje në kofshe, prandaj më shumë gjasë edhe do t
Dëmtohen Perisic dhe Miranda, kthehet Icardi ndaj Genoas Perisic dhe Miranda do të mungojnë kundër Genoas, ndërsa pritet të rikthehet Mauro Icardi. Sipas “Calciomercato.com”,
Miranda Kerr e vërteton! Është njëra nga femrat më të bukura në botë Miranda Kerr është modelja e njohur e cila shquhet për bukurinë e pastër që ka. Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe
Miranda Kerr bën shpenzim të çmëndur për dhomën e bebit Mirana Kerr është e martuar me themeluesin e Snapchatit, Evan Spiegel. Ata janë mjaft të entuziazmuar për ardhjen në
Shfaqet Miranda Hashani, ja si duket e veshur me detaje kombëtare (FOTO LAJM) Miranda Hashani është këngëtarja e mirënjohur shqiptare por që daljet publike nuk i ka shumë të shpeshta. Ajo është l
Inter ka gati rinovimin me mbrojtësin brazilian Joao Miranda po luan sezonin e tij të 3-të te Interi, që kur u transferua nga Atletico Madrit, në verën e vitit 2015. Mb
I thanë se djali ishte vdekur gjatë lindjes, nëna merr pas 35 vitesh lajmin e pabesueshëm Historia e dhimbshme e një çifti, që prej 35 vitesh janë në kërkim të djalit të tyre, është rikthyer sot në emisionin ‘M
Inter ka gati rinovimet Dyshja e Interit, Samir Handanovic dhe Joao Miranda, pritet të nënshkruajnë kontrata të reja me klubin. Sipas Tuttosport
Dalin fotot mahnitëse të dasmës së Miranda Kerr me krijuesin e Snapchat (FOTO LAJM) Dasma e modeles australiane Miranda Kerr dhe themeluesit të Snapchat, Evan Spiegel ishte një dasmë krej intime me vetëm
Miranda Kerr martohet me themeluesin e Snapchat Miranda Kerr ka thënë "Po!" për të dytën herë. Modelja e famshme, ish bashkëshorte e Orlando Bloom, ka lidhur kurorë me
Southampton – Inter, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Southampton – Inter Southampton: Forster; Martina, Yoshida, Van Dijk, Mc
Orlando Bloom paralajmëroi ish gruan për fotot nudo Ndonëse janë ndarë prej vitesh, Miranda Kerr ende bën shaka për ish bashkëshortin e saj, ndërsa nuk ka lënë pas edhe inc
Miranda Kerr merr unazën me gur diamanti (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti Orlando Bloom, me të cilin ka një djalë 5 vjeçar me emrin Flynn, supermodelja Miranda K
Bloom dhe Perry drejtë martesës? Orlando Bloom e ka harruar përfundimisht Miranda Kerr dhe në lidhjen që ka me këngëtaren Katy Perry, duket se gjërat tas
Miranda Kerr shfaq unazën e fejesës Supermodelja Miranda Kerr ka pranuar propozimin për martesë të themeluesit të Snapchat dhe nga Santa Monica e Kalifornis