999 rezultate për

mirald

Burg përjetë për të riun nga Tirana që vrau prindërit Opinioni publik u trondit nga një vrasje e ndodhur në Bathore të Kamzës ditën e 24 korrik të 2017-ës. 21-vjeçari, Mi
Qëlloi mbi prindërit për një mur, pas babait humb jetën edhe nëna Nuk mbarojnë ditët e zisë për familjen Metallari në Paskuqan. Pas ngjarjes së rëndë ku djali i kësaj familje qëlloi
Detaje tronditëse, nëna tentoi ta ndalte dy herë djalin por nuk e shmangu dot tragjedinë Një ngjarje tronditëse ndodhi pak ditë më parë në Bathore, ku djali vrau babain dhe plagosi nënën e tij. Duket se shkak
Vrau babain dhe plagosi nënën, fqinjët tregojnë si ulërinte Miraldi nga dëshpërimi Autori i krimit në familje, Mirald Metallari, është shfaqur i penduar në Polici, teksa ka thënë se nuk donte ta vriste b
Mort në vend të dasmës, babai i vrarë nga i biri përcillet për në banesën e fundit Familja Metallari duhej të kishte një gëzim të madh vetëm tre javë më vonë por gjithçka u kthye në një tragjedi të dhimb
6 vite bashkë por tropojania se lëshon vajzën, dhëndri: Pres sa të duash Sanija ka ftuar vajzën e saj, Elsën me dhëndrin, në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare, moderuar nga
Dy të kërkuar nga Interpoli në Pukë Policia ka shpallur në kërkim dy shtetas nga Puka. Emrat e këtyre dy personave janë të përfshirë në listën e të kërkuarv