999 rezultate për

mirĂ

Eksperti i njohur për COVID-19: Lajme të mira miqtë e mi! "Forca miqtë e mi! Natyra ka qenë gjithmonë aleati ynë më i fortë!" Epidemiologu i njohur Ilir Alimehmeti përmes një
Miratimi i buxhetit, reagon Hoti: Do të nisim zbatimin e masave për rimëkëmbje ekonomike Përmes një postimi në Facebook, Hoti ka falënderuar deputetët, që siç tha ai, me votën e tyre sot ia dhanë dritën e gjel
Miratimi i rishikimit të buxhetit, reagon Haradinaj Deputetët e Kuvendit të Kosovës në seancën e jashtëzakonshme në lexim të dytë kanë miratuar Projektligjin për plotësimin
Miralem Pjanic e mbyll me Serie A Miralem Pjanic nuk do të paraqitet më në Serie A këtë edicion. Edicioni i Serie A duket se ka marrë fund për yllin bo
Meta nxjerr videon e rrallë teksa Kuvendi miraton ndryshimet Kushtetuese (VIDEO) Presidenti Ilit Meta ka publikuar një video nga tubimi i 2 Marsit, teksa Kuvendi po diskuton për miratimin e ndryshimeve
Të mirat dhe të këqijat e kontraceptivëve, gjithçka që duhet të dini Pilula kontraceptive është padyshim metoda më e përdorur për parandalimin e shtatzënisë së padëshiruar. Megjithatë, ësht
E bën xixë, produktet më të mira për të larë makinën Ka disa produkte te thjeshta, te cilat mund ta lajnë me mire makinën sesa një lavazh i thjeshte. Ja cilat janë ato. D
Qeveria Hoti miraton 28 masa të reja kundër përhapjes së koronavirusit Në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, është mbajtur mbledhja korresponduese (mbledhje elektronike), me kërkesë t
Sa keq ju bën për lëkurën ilaçi i enëve? Zbuloni të mirat dhe të këqijat e tij A ju ndodh ndonjëherë që pasi lani duart nga yndyra apo nga ushqimet dhe papastërtitë lëkura ju thahet dhe ju ashpërsohe
7 arsyet pse vajzat e mira zgjedhin djemtë e këqinj Ka shumë gra që vrapojnë drejt burrave për të cilat, mamatë e tyre i kanë paralajmëruar gjithmonë! Duket se natyra i mer
Miratohet vendimi për tamponit e COVID-19 tek privati por vetëm për persona të caktuar Komiteti Teknik i Ekspertëve ka miratuar sot vendimin për lejimin e kryerjes së tamponit për COVID-19 tek privati, vetëm
Rama tha se nuk pyet njeri, vjen reagimi nga SHBA-të pas miratimit të marrëveshjes Ambasada amerikane në Tiranë ka reaguar pasi Kuvendi votoi me 97 vota pro marrëveshjen e 5 Qershorit. Në deklaratatë
Miratohet me 97 vota marrëveshja e 5 qershorit Deputeti Murrizi ka treguar se Kuvendi miratoi me 97 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit për Reformën Zgjedhore. Kjo
Gjiknuri konfirmon sërish takim me opozitën, çfarë pritet të miratohet Përfaqësuesi i mazhorancës, Damian Gjiknuri ka konfirmuar takimin ditën e sotme me përfaqësuesit e Këshillit Politik në
Rama i bën dalje Bashës, gati të miratojë hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve pa opozitën Kryeministri Rama ka shprehur edhe një herë se shumica socialiste do të vazhdojë me procesin e miratimit të hapjen së li
Tifozët rënditin 25 klubet më të mira në botë, ka befasi në renditje Tifozët e futbollit kanë renditur 25 klubet më të mira aktualisht në botë dhe për dikë mund të jetë edhe befasuese. N
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
Meta: Kushti i parë, miratimi urgjent i Marrëveshjes së 5 qershorit Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reaguar pas deklaratës së eurodeputetëve të publikuar nga PE për çështjen e Marrëve
Brukseli: Miratoni shpejt marrëveshjen e 5 qershorit ndryshe pengohen negociatat! Në një deklaratë të përbashkët, tre eurodeputetë kanë dërguar një mesazh të fortë për Shqipërinë. Kryetari i Komisio
Do nxjerrë gjithë sekretet e Shtëpisë së Bardhë, miratohet publikimi i librit të mbesës së Trump Një gjykatës i Neë York hoqi të hënën masën e përkohshme që i ndalonte mbesës së Presidentit Donald Trump të botonte një