999 rezultate për

minutat

EL CLASICO/ Mbyllen në barazim 45 minutat e para (VIDEO) Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë mes Barcelonës dhe Real Madridit. Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 5' ng
Bayerni "shtyp" Arminia Bielefeld në 45 minutat e para (VIDEO) Bayerni është duke mposhtur bindshëm Arminia Bielefeld. Teksa kanë mbaruar 45 minutat e para "bavarezët" kanë shënuar 3
Ishte në zyrat e Bayern Leverkusen, dështon në minutat e fundit transferimi i Rashicës Milot Rashica do të qëndrojë te Verder Bremen të paktën deri në janarin e vitit 2021 pasi transferimi i tij në një tjetë
Vetëm 45 minuta në ndeshjen debutuese, Alcantara vendos këtë rekord Thiago Alcantara nuk i ka çuar dëm minutat e para të tij me fanellën e Liverpoolit. Mesfushori spanjoll debutoi në nd
SHPRESAT/ Mbyllen 45 minutat e para, Andorra në avantazh minimal (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në "Elbasan Arena" ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës së 21-vjeçarëv
Gjermanët nuk ndalen, Atl Madrid befasohet në minutat e fundit (VIDEO) Leipizg ka befasuar në minutat e fundit Atl Madrid. Është Tyler Adams ai i cili realizoi një gol mjaft të bukur duke
Merr fund ëndrra e Atalantës, PSG përmbys gjithçka në minutat e fundit dhe siguron gjysmëfinalen (VIDEO) Paris Saint Germian është skuadra e parë që ka siguruar gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve për këtë sezon, falë një fit
Çmenduri në Atalanta - PSG, francezët përmbysin rezultatin (VIDEO) E pabesueshme ajo cka po ndodh mes Atalantës dhe PSG. Francezët kanë përmbysur rezultatin në kohën shtesë me Chupo Mo
Atalanta - PSG, 45 minutat e para mbyllen me këtë rezultat (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes çerekfinale që po zhvillohet në Lisbonë mes Atalantës dhe PSG-së. Është skuadra
Minutat e fundit, Sevilla zhbllokon rezultatin ndaj Wolves (VIDEO) Sevilla a arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Wolves në minutat e fundit të lëjos. Është Lucas Ocampos lojtari
CHAMPIONS/ Mbyllen 45 minutat e para mes Man.City - Real dhe Juventus - Lyon, këto janë rezultatet Janë mbyllur pjesët e para në dy super ndeshjet sotme mes Manchester City - Real Madrid dhe Juventus - Lyon. Të dyja
Juventusi me "pushime", Cagliari mbyll 45 minutat e para në avantazh të dyfishtë (VIDEO) Juventusi i cili vetëm një ndeshje më parë arriti të siguronte titullin e nëntë rradhazi, duket se nuk i ka ngelur motiv
Chelsea triumfon ndaj Man Utd dhe siguron finalen ndaj Arsenalit (VIDEO) Chelsea i Frank Lampard ka arritur të sigurojë finalen e FA Cup, ku e pret Arsenali i Arteta. Skuadra tjetër londinez
Partizani dhe Bylis ndajnë pikët (VIDEO) Partizani dhe Bylis nuk kanë shkuar më shumë se një barazim 1-1 në ndeshjen e sotme në “Adush Muça”. Pjesa e parë ka
19 minuta shtesë, regjistrohet ndeshja më e gjatë në histori Sfida e kampionatit rus e vlefshme për javën e 25-të të kampionatit mes Rostov dhe Krasnodar ka hyrë në historinë e futb
Celta Vigo "trondit" Barcelonën, barazon në minutat e fundit (VIDEO) Celta Vigo ka barazuar përsëri rezultatin në 2-2 në minutën e 88'. Për vendasit ka shënuar kapiteni Aspas i cili ka
Juventus shkatërron Leccen, bardhezinjtë +7 nga Lazio (VIDEO) Juventusi ka fituar 4-0 kundër Lecces. Pjersa e parë u mbyll 0-0, ndërsa në 45 minutat e dyta nisi dhe furia e vendas
Pas barazimit me Sassuolon vjen një tjetër lajm i keq për Interin, pezullohet me 3 ndeshje mbrojtësi Telashe për Interin e Antonio Conets, sepse pas barazimit të beftë 3-3 kundër Sassuolos në "Sna Siro" mbrëmjen e djeshme
"Tronditet" Arsenal, Brighton i merr fitoren në minutat e fundit (VIDEO) Arsenali nuk po kalon një formë të mirë pas rikthimit nga pandemia. Pas humbjes së pranueshme deri diku ndaj City, merr
Kurti në minutat e fundit të qeverisjes, shkarkon Bordin e rëndësishëm Qeveria në detyrë ka shkarkuar Bordin e Drejtorëve të Ndërmarrjes Publike “KRU Mitrovica” dhe ka emëruar Bordin e ri por