999 rezultate për

ministrja

Kush është zv.ministrja hot që i zuri vendin Besa Shahinin (FOTO LAJM) 28 vjeçarja Lorena Haxhiu do të jetë zëvendës ministrja e re e Arsimit pas zëvendësimeve të befta që Rama bëri në kabine
Shkarkohen gjykatësit që i ulën dënimin Dajtit? Çfarë deklaron Gjonaj Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka dalë edhe ditën e sotme në një deklaratë për mediat ku i kërkon institucionit
Dëshmon në prokurori ministrja Milla Carovska Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Milla Carovska sot ka dhënë dëshmi në Prokurorinë Themelore Publike, e cila ka
“Llaxore”, deputetja dhe ministrja përplasen në Kuvend Ministrja për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali dhe deputetja e LSI-së, Silva Caka kanë pasur një debat në Ku
Ministrja e Arsimit sulmon pedagogët: Janë partiakë Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka shkruar në rrjetin spcial Facebook se shumë studentë duan të kthehen në mësim, por
Ministrja e Arsimit trembet nga mediat, braktis takimin me studentët Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini ka braktisur takimin me Senatin e Universitetit të Shkodrës “Luig
Dështon takimi, Marku: Ministrja u përpoq të na fyente Pas dy orësh, takimi mes pedagogëve dhe ministres së Arsimit, Besa Shahini ka përfunduar pa sukses. Sipas pedagogut
Ministrja e re e Arsimit takim me pedagogët, çfarë pritet të vendoset Disa prej pedagogëve të Universitetit të Tiranës kanë kërkuar një takim me ministren e Arsimit, Besa Shahini. Sipas
Ministrja e Arsimit: Do të ndryshojë Ligji i Arsimit të Lartë Ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve, Besa Shahini e pranishme në Komisionin e Mediave dhe të Edukimit foli për katë
Ministrja e re e Arsimit tregon prapaskenat për ndryshimet në qeveri (VIDEO) Çështja e arsimit vijon të jetë tema më e nxehtë në vendin tonë. Ndaj edhe sot, në emisionin “Zonë e Lirë” , përballë ga
Ultimatumi i pedagogëve, reagon ministrja Shahini Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka komentuar deklaratën e pedagogëve se kanë një javë kohë që për të plotësuar kërkesa
Ish-ministrja e Kosovës: Rama po bën lojë djallëzore Ish-ministrja e Qeverisë së Kosovës, Edita Tahiri, ka komentuar ndryshimet në diplomacinë shqiptare. Ajo ka thënë se ide
Ish-ministrja e shkarkuar shqetësohet për trashëgiminë, del kundër SHELL Ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka qenë e pranishme sot në zonën e Zagorisë, ku është rreshtuar kundër kompanisë
Ministrja e re e Energjetikës kërkon shkarkimin e kreut të OST Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku çon në Bordin e OST kërkesën për shkarkimin e kreut të OST pas
Ministrja franceze: SHBA do t'i mbrojë kurdët nga Turqia Shtetet e Bashkuara po bëhen gjithnjë e më të vetëdijshme për rëndësinë e mbrojtjes së aleatëve të tyre kurdë, teksa tër
Ministrja e re e Arsimit për protestën e studentëve: Si u prit në Ministri Ministrja e re e Arsimit, Besa Shahini ka deklaruar në News24 se si u prit protesta e studentëve. “Ne ishim të shqetë
Flet për herë të parë ministrja e re e Arsimit, çfarë do bëhet me 8 kërkesat e studentëve? Besa Shahini, ministrja e Arsimit, tregoi në "Top Talk" se kur do të plotësohen 8 kërkesat e studentëve, për të cilat po
Zv.ministrja paralajmëron shqiptarët: Ky ligj në Gjermani iu dogji shpresën Rreth 100 shtetas shqiptarë azilkërkues në vendet e BE-së, nga Gjermania dhe Franca janë riatdhesuar së fundi në Shqipër
Gjonaj më e "çmendur" se shefi: VOA nuk më citoi mua për lajmin e punësimeve me listë partie Qeveria ka kaluar në një fazë tjetër të sulmit ndaj Zërit të Amerikës duke theksuar tashmë se ai është i paplotë, ndërsa
Ministrja e re e Arsimit: Si do u shpjegohen VKM-të studentëve Besa Shahini, ministrja e re e Arsimit, në një deklaratë për mediat njoftoi se ministria ka dërguar 54 punonjës pranë se