999 rezultate për

ministrit

Epike! Majlinda Bregu i zë karrigen kryeministrit Rama: Nuk e kam zakon (VIDEO) Ish-ministrja dhe ish-deputetja e PD Majlinda Bregu është distancuar përfundimisht nga partia Demokratike. "Mendjet
I ndërprenë fjalën Ramës, kush janë dy studentët që u nxorrën jashtë dhe u shoqëruan në polici Një incident i ndodhi kryeministrit Edi Rama gjatë një takimi me studentët e mjekësisë. Dy të rinjtë që i ndërprenë
PAMJET/ Studenti i mjekësisë që i ngriti zërin Ramës nxirret me dhunë nga garda (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sot ka marrë pjesë në një takim me studentë të mjekësisë, dhe gjatë takimit është hasur me një sit
Meta i përgjigjet Lleshajt: Asnjë sekondë për të humbur me "Gjeneralin" nën poture! Zëdhënësi iu presidnetit Tedi Blushi i është përgjigjur ministrit të Brendshëm Sandër Lleshajt, i cili tha se Republika
Edi Rama dërgon një "G99-ç" në krye të AMF Ervin Mete është vënë në krye të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare. Vendimi është marrë sot në mbledhjen e Këshil
Kosova feston 12 vite pavarësi, urimi i kryeministrit Rama (VIDEO) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në orët e para të mëngjesit, ka uruar qytetarët dhe shtetin e Kosovës për 12 vjetori
Kundërshtar apo idhull? Lulzim Basha kopjon Ramën (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha duket mjaft e komplikuar. Ndërkohë që kriza p
PD s’i ndahet Ramës: Pse OFL nuk bllokon makinën luksoze të vëllait tënd? (VIDEO) "Pse vëllai i Kryeministrit është mbi ligjin dhe për të nuk vepron Urdhri nr. 1834/1, datë 06.11.2019 i Policisë së Shte
Osmani ministrit Di Maio: Perspektiva evropiane është orientim yni strategjik Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani sot gjatë takimit me ministrin e Jashtëm të Italisë, Luigi Di Maio, diskut
Kurti anulon takimin me Veliajn: Nuk kam kohë Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka vizituar sot Tiranën për herë të parë në postin e kryeministrit. Në axhendën e
Gazetari sulmon Ramën e Mamaqin: "Ami kërcimtare tallavaje!" Gazetari në azil Dritan Kanapari ka folur për emisionin “Fokus” në drejtuar nga Robert Papa në lidhje me disa tema që ja
Studentja denoncon propagandën e kryeministrit: Është ndërtuar me material kancerogjen Ndërkohë që jemi në ditën Ndërkombtare kundër kancerit, një studente nga Vlora ka bërë një denoncim të fortë për kushtet
Gruaja e kryeministrit akuzohet për vrasjen e ish-bashkëshortes së burrit, detaji që e nxorri zbuluar Gruaja e kryeministrit të Lesotos do akuzohet zyrtarisht për vrasjen e bashkëshortes së tij. Zonja e Parë Maesaiah Th
Në pranga Zonja e Parë, akuzohet për vrasjen e gruas së kryeministrit Gruaja e kryeministrit të Lesotos akuzohet për vrasjen e gruas së tij të mëparshme. Zonja e Parë Maesaiah Thabane u d
Besnik Bislimi pranon zyrtarisht detyrën e Ministrit të Financave Ministri i Financave dhe Transfereve Besnik Bislimi zyrtarisht ka pranuar detyrën nga Ministri në detyrë Lulzim Rafuna,
Prençi: Lleshaj të zbulojë se kush eliminoi Kastriot Reçin, lidhja e gruas së tij me ish-drejtorin e OSHEE-së Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ish-drejtuesi i lartë në Polici Shemsi Prençi ka hedhur një akuzë mjaft të rëndë ministrit Ll
Prençi: Lleshaj të tregojë kush e vrau Kastriot Reçin në Mirditë Një akuzë mjaft e rëndë është hedhur kundrejt ministrit Lleshaj nga studioja e “360gradë” nga Artur Zehji. Shemsi Pre
Zbulohet data dhe ora kur Kurti do të hyjë në zyrën e kryeministrisë Të martën në orën 11:00 Albin Kurti edhe formalisht do ta pranojë mandatin e Kryeministrit të Republikës së Kosovës.
ZYRTARE/ 4 muaj pritje, finalizohet më në fund marrëveshja VV-LDK Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, kanë nënshkruar
Përballja Rama-Berisha në gjyq, kush është avokatja e kryeministrit Në Shqipëri prej disa kohësh vijon debati për paketën antishpifje, që është pritur me mjaft kritika edhe pse qeveria ësh