999 rezultate për

ministrin

Apeli rrëzon Ministrinë e Brendshme: Simsek nuk mund të dëbohet Gjykata Administrative ka rrëzuar vendimin e Ministrisë së Brendshme për mos dhënien e azilit për Selami Simsek. Rast
Basha i bindur: Kam mbështetjen e Sllovenisë dhe Kroacisë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbardhur dy takimet e fundit zhvilluar me kryeministrin e Sllovenisë dhe
Lulzim Basha shkon në Lubjanë, takon Kryeministrin e Sllovenisë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka patur një takim me kryeministrin e Sllovenisë, Janez Janza. Ka qenë vetë
"Ke nevojë ti rikthehesh shkollës", Basha ironizon kryeministrin Rama Kreu demokrat, Lulzim Basha ka bërë një postim në rrjetin scoial Facebook ku ironizon kryeministrin Edi Rama. Ai ka p
Rama "thumbon" ish-ministrin: Sa herë e shikoj kam merak mos këput gjë Kryeministri Edi Rama gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët ka thumbuar ish ministrin Tritan Shehun, i cili është drejtu
Eni Vasilin e gjen halli me ish-ministrin: Të lutem aman më thuaj ku fikesh Gazetarja Eni Vasili ka bërë një batutë me Gjergji Kojën . Ky i fundit, ish-ministër Shëndetësie po fliste gjithë koh
Artan Hoxha zbulon ish-ministrin e Ramës që kërkoi rihapjen e dosjes së 21 Janarit Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja nga rihapja e hetimeve për ngjarjen e 21 Janarit. Në një intervistë Ho
Rriten pensionet, Hoti prezanton planin për Rimëkëmbjen Ekonomike Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar për Programin e Rimëkëmbjes, ku do të ndihmohen qytetarët, b
Rama i lumtur pas takimit me kryeministrin grek: Shije e shkëlqyer! Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në "Tëitter" shprehet falënderues për mikëpritjen në shtëpi nga kryeministri Mi
Rama mbërrin në Athinë, çfarë do diskutojë me kryeministrin grek Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ka mbërritur në Athinë ku do të takojë homologun grek. Në një njoftim të shkurtë
Kush është gruaja që e tërboi Nasip Naçon: Momenti kur Rama josh ish-ministrin e LSI (VIDEO) Vetëm pak orë pasi ish-ministri i Drejtësisë të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nasip Naço kaloi zyrtarisht në krahun
Mjeku sherr me zv.ministrin: Do ju kthej përgjigje, por duro se nuk më lë rehat Silva Bino Mjeku Petrit Vargu është përplasur ashpër me zv.ministrin e Shëndetësisë, Gjergj Koja lidhur me procesin e vaksinimit në
"Marrëveshje të fshehtë me kryeministrin grek për të shitur detin", PDIU sulmon ashpër Ramën PDIU ka bërë një deklaratë ku sulmon ashpër vendimin e Greqisë për t'u zgjeruar zyrtarisht me 12 milje në Detin Jon.
"A i kreh flokët?", reporteri i BBC vë në siklet kryeministrin Boris Johnson Një reporter i BBC pasi mbaroi intervistën me kryeministrin Boris Johnson I bëri një pyetje të cilën ia kishte kërkuar
ZYRTARE/ Lleshaj i dorëzon ministrinë e Brendshme Bledi Çuçit Ditën e sotme ka ndodhur zyrtarisht dorëzimi dhe marrja e detyrës si Ministër i Brendshëm nga Bledi Çuçi. Kryeministr
Berisha ironizon propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Zgjodhi burrin e ish gruas së tij! Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për propozimin e Ramës që të emërojë Bledi Çuçin në postin e Ministrit të Brend
Meta flet për propozimin e Ramës për ministrin e Brendshëm: Nuk do doja të përgjigjesha Presidenti i Republikës, Ilir Meta preferoi të mos bënte komente pas emërimit të Ministri të ri të Brendshëm nga ana e k
Basha sulmon sërish kryeministrin: Shiti Lleshajn për lëkurën e tij Kryedemokrati Lulzim Basha ka mbajtur sot një konferencë me gazetarët, ku teksa ka diskutuar rreth ndodhive të fundit në
Rama emëron sot ministrin e Brendshëm, del në skenë një emër "surprizë" Kryeministri Rama pritet të bëjë sot publik emrin e ministrit të ri të brendshëm, pas dorëheqjes së Sandër Lleshajt. Bur
Protestuesit vandalizojnë Ministrinë e Financave (VIDEO) Ky është momenti kur disa protestues thyejnë derën kryesore futen në godinën e Ministrisë së Financave dhe nisën të go