COVID-19: 19 viktima, 1021 raste të reja në 24 orët e fundit
999 rezultate për

ministrat

Nami me gjoba! Kaq qytetarë u ndëshkuan sot për mosmbajtjen e maskës (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 994 shtetas që nuk kanë zbatuar masat ant
Kaq qytetarë u ndëshkuan sot për shkeljen e masave anti-Covid (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit janë evidentuar dhe ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, 829 shtetas që janë konstatuar
Gjobiten rreth 3 mijë qytetarë për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë fundjavës 2986 qytetarë janë ndëshkuar për shkeljen e masave anti-Covid ku 2958 prej tyre për mosvendosjen e maskë
Ku është policia?! PD e LSI gjobiten rëndshëm, PS vazhdon fushatën në shkelje të plotë "Organizoi aktivitet politik në kundërshtim me Aktin Normativ për marrjen e masave parandaluese për përhapjen e COVID-19
Shqiptarët nuk binden, sa qytetarë u gjobitën sot për shkeljen e masave anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 3.000 lekë, 950 shtetas që janë konstatuar pa maskat mbro
Rekord gjobash! Mbi 1100 gjoba vetëm sot, 15 shtetas kapen në këmbë pas orës 20:00 Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24 orëve të fundit 6 subjekte dhe 1124 qytetarë për mosrespektimin e masve të anti-c
Gjobitet me 50 milion lekë Edmond Spaho Drejtuesi politik i Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, Edmond Spaho është gjobitur me 50 milion lekë të vjetra.
Zbardhen prapaskenat, gjyqtarja e arrestuar bashkëpunonte me administratën e burgjeve Nga viti 2014 deri në fund të 2019 rezulton se burgjet lëshuan 12 vlerësime për sjellje të mirë, për të dënuarin Endrit
Shqiptarët ende të pa mësuar me maskën, ndëshkohen rreth 900 qytetarë Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 890 shtetas, për mosvendosjen e maskave mbrojtëse. S
Nuk mori leje për hidrocentralin në Vjosë, kompania turke padit qeverinë shqiptare Kompania turke Ayen Alb ka paraqitur një padi në Gjykatën Administrative në Tiranë për të kundërshtuar vendimin e qeveri
Shqiptarët të pabindur! Shifra rekord gjobash në 24 orët e fundit Pavarësisht të ashpërsimit të masave anti-covid dhe shifrave alarmante cdo ditë, shqiptarët janë ende të pabindur për rr
Hiqeshin si administratorë banke dhe vidhnin lekë: Arrestohet 36 vjeçarja, në kërkim bashkëpunëtori Policia e Tiranës ka arrestuar një 36 vjeçare si dhe ka shpallur në kërkim një person për mashtrim. Sipas njoftimit t
Policia nuk kursehet, gjobiten rreth 2700 qytetarë për shkeljen e rregullave anti-Covid Gjatë fundjavës janë ndëshkuar me ndëshkuar me masë administrative 2673 shtetastë cilët ka
Rrugët e Dibrës të mbuluara në akull, bëhen të pakalueshme këto akse Temperaturat e ulëta dhe reshjet e dëborës gjatë ditës së sotme kanë bërë që shumë akse në rugët e Shqipërisë, të bëhen
"Shpërthejnë" gjobat, dy demokratët e pësojnë me miliona lekë Që pas paralajmërimit të kryeministrit Rama, shumë subjekte politike janë gjobitur për shkak se kanë mbajtur takime për
Blendi Klosi gjobitet me 50 milion lekë të vjetra Ministri Blendi Klosi është gjobitur me 5 milion lekë për shkak se ka mbajtur një takim politik në Berat në shkelje të r
Ashpërsohen masat, kaq qytetarë u gjobitën sot pasi thyen rregullat anti-Covid Gjatë 24 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 1289 qytetarë që nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse.
Policia nuk lëshon pe, gjobiten rreth 1500 qytetarë për mosmbajtje maske Gjatë 48 orëve të fundit janë ndëshkuar me masë administrative 1435 shtetas që nuk kishin vendosur maskat mbrojtëse.  
Vaksina anti-covid fut në sherr 2 ish-Ministrat e Shëndetësisë: Plak i rrjedhur! Dy ish-Ministrat e Shëndetësisë, Tritan Shehu dhe Gjergji Koja janë përplasur me njëri-tjetrin mbrëmjen e sotme në emisi
Policia "nuk lëshon pe", gjobiten 746 qytetarë për mosmbajtjen e maskës Gjatë 48 orëve të fundit, në të gjithë vendin, janë evidentuar dhe ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë secili,