999 rezultate për

mimoza

Pa make up e ulur përtokë, Mimoza Shkodrës i ndodh e papritura në aeroport (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të
Mimoza i bashkohet VV-së, kurse Ilir Deda tregon se nuk shkon me ta Deputeti, Ilir Deda përmes një shkrimi të gjatë ka treguar arsyen se pse nuk do të shkojë në lëvizjen Vetëvendosje me Mi
Seldi i përket të shkuarës, me kë shoqërohet Mimoza Shkodra (FOTO LAJM) Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk ës
Pa komplekse, pa make up, Mimoza Shkodra surprizon fansat (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të
Mimoza Shkodra dhe Skerdi nisin korrikun me "lutje" për ish-të dashurit (VIDEO) Më në fund është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i Skerdit me Mimoza Shkodra. "T'lutem" titullohohet kënga e re
"U nisa me skaf për në Itali", Mimoza bën gjestin e mrekullueshëm për babain e saj Atëherë kur familja e saj ishin në skajet e mbijetesës, Mimoza rritej me përrallat plot fantazi të babait të saj Aliut.
"Mimoza Llastica" kandidate për Këshillin Bashkiak të Himarës (FOTO LAJM) Të gjithë e njohim si “Mimoza Llastica” kjo është gruaja që sot kandidon për bashkinë e Himarës. Zhaklina Dhimojani d
Vajza i gjen nuse babait 1 vit pas humbjes së nënës (VIDEO) E ëma e Bukuries është ndarë nga jeta përpara një viti dhe më shumë nga të gjithë mungesën e saj e ka ndier Bashkimi, ba
"Fiona dhe Shreku", Seldi thumbon keq ish-të fejuarën (FOTO LAJM) Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës bëri bujë të madhe në mediat rozë, kjo pasi çifti kaloi shumë pak kohë së bashku.
U martua ditën e djeshme me Mimoza Shkodrën, zbulohet e dashura e Adrian Gaxhës Adrian Gaxha dhe Mimoza Shkodra u martuan ditën e djeshme në një ceremoni që bëri lëmsh gjithë rrjetin. Në fakt cerem
U martua dje me Adrian Gaxhën, reagon Mimoza Shkodra Fotot e Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës të veshur si nuse e dhëndër bënë xhiron e rrjetit. Sigurisht nisur nga fakt
Fotot që po çmendin publikun/ Pas ndarjes nga Seldi, Mimoza martohet me Adrian Gaxhën Teksa flasim, po qarkullojnë kudo në internet foto të Mimoza Shkodrës dhe Adrian Gaxhës të veshur si nuse e dhëndër. Të
Sapo është ndarë nga Seldi, Mimoza martohet me Adrian Gaxhën? (FOTO LAJM) Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu bënë bujë të madhe kur njoftuan ndarjen e tyre. Ata të dy kanë pranuar se marrdhëni
Seldi u fotografua me modelen, reagon Mimoza Shkodra? Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu shkaktuan shumë bujë me ndarjen e tyre që nuk pritej fare. Pas ndarjes nga Mimoza, S
Pas ndarjes së bujshme nga Mimoza, Seldi fotografohet me modelen e njohur Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu shkaktuan shumë bujë me ndarjen e tyre që nuk pritej fare. Pas ndarjes nga Mimoza, S
“Nuk i lamë fëmijët rrugëve”, Seldi sqaron ndarjen nga Mimoza Ditën e sotme, Seldi Qalliu ishte i ftuar në “Thumb” dhe sigurisht biseda s’kishte si të mos shkonte te ndarja e tij nga
"Nuk mund të bëheshim me fëmijë...", Seldi nxjerr detaje për ndarjen nga Mimoza Vetëm pak javë më parë këngëtari Seldi Qalliu dhe këngëtarja Mimoza Shkodra krejt pa pritur i dhanë fund lidhjes së tyre
“Ma le mua fajin” Mimoza tregon a ja dedikoi këtë këngë Seldit Ditën e djeshme (e premte, 23 nëntor) Mimoza Shkodra publikoi këngën e saj më të re me titull “Mu ma le fajin”. Nisur ng
Pas ndarjes nga Seldi, flet për herë të parë Mimoza Shkodra Muaj pas ndarjes nga ish i fejuari Seldi Qalliu, Mimoza Shkodra foli rreth çështjes në fjalë gjatë një interviste për em
Mimoza Kusari tregon nëse do ta votojë rrëzimin e qeverisë Të mërkurën mbrëma në emisionin “DPT te Fidani”, ka qenë e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e partisë Al