999 rezultate për

mimi

Mbyllet gara për tunelin e Llogarasë, cila është kompania shqiptare që dha çmimin më të ulët Një marsi përkonte me datën e fundit në të cilën kompanitë private mund të dërgonin ofertat e tyre për ndërtimin e tunel
Kurti flet për formimin e Qeverisë së re, tregon se kur do të zgjidhet Vjosa Osmani presidente Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka qëndruar gjatë kësaj të diele në qytetin e Prizrenit. Nga aty fituesi i
Arti në zi, humb jetën regjisori i njohur shqiptar Një humbje e madhe është shënuar në radhët e artit. Këtë të dielë është ndarë nga jeta në moshën 74 vjeçare skenaristi d
Premtimet e Kryemadhit: Do ulim çmimin e karburantit Kryetarja e Partisë Lëvizja Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka shpalosur premtimet e saj politike ma ardhjen n
Ema Andrea rrëfen për herë të parë historinë e saj të ngacmimit seksual (FOTO LAJM) Ema Andrea një nga aktoret më të njohura shqiptare, e cila të qënit personazh publik, e ka përdorur gjithmonë për mbrojt
Shtrenjtohet me 25 përqind çmimi i gazit për makinat Çmimi i gazit është shtrenjtuar javëve të fundit si për ata që kanë të instaluar impiante në automjete ashtu edhe për ka
Ibrahimovic pranon çmimin "Tapiri i Artë": Ishim të dobët në derbi (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç e ka pranuar çmimin "Tapiri i Artë" që u jepet atyre që kanë pasur paraqitje të dobëta. Gazetari i
Grida Duma "shesh" me fermerët në dengjet e barit: Do ulim çmimin e naftës Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zhvilluar sot një takim me disa fermerë, të cilët kanë shprehur shqet
Moti i keq, përmbyten varrezat në Lezhë (FOTO & VIDEO) Ish-deputetja demokrate Lindita Metaliaj së fundmi ka ngritur alarmin se si pasojë e motit të keq në zonën Markatomaj të
Veterani i luftës nxjerr shtëpinë në shitje për të ndihmuar Thaçin, çmimi që i ofruan Një banor i fshatit Bare të Shalës së Bajgorës, ka nxjerrë në shitje shtëpinë me 1 hektar tokë për të ndihmuar mbrojten
Liverpooli dhe Fulhami në gjykatë, merret vendimi për çmimin e Elliotit Skuadra e Liverpoolit dhe Fulhamit do të paraqiten sot në gjykatë për të vendosur rreth çmimit e Elliotit. Kampioni i
Ibra feston rekordin me një Ferrari të veçantë, prodhim i limituar dhe çmimi i makinës është marramendës Ky Milan është si Ferrari dhe Ibrahimovic është Schumacher i skuadrës. Suedezi, për të festuar fitoren e tij ndaj Croton
Jonida Vokshi më krenare se kurrë për të shoqin, filmi i tij fiton çmimin e rëndësishëm (VIDEO) Jonida Vokshi është mëse krenare për bashkëshortin e saj, Besnik Krapi dhe këtë gjë e ka treguar së fundmi. Filmi i tij
Dortmundi ndryshon mendje për Sanchon, ul çmimin e lojtarit Emri i Jaden Sancho po vazhdon të jetë njëri ndër më të përfolurit në afatet kalimtare që dy vite tashmë. Ai fillimis
Të gjithë u fiksuan me pantallonat e Lori Hoxhës dhe ajo tregoi çmimin e "çmendur" (FOTO LAJM) Pyetja më e zakonshme ne ‘Instagram’ është “ku e ke blerë filan gjë”, pas “asaj se sa kushton”. Mesa duket Lori Hoxha du
Çmimi Nobel për Paqen: Mes të nominuarve Trump, kundërshtari i Putin dhe OBSH Kreu i opozitës rusë, Alexei Navalny, Organizata Botërore e Shëndetësisë, aktivistja Greta Thunberg, janë disa prej të n
Rritja e pagës minimale dhe ulja e çmimit të karburantit, çfarë premtoi Basha? Ditën e djeshme, kryetari i PD Lulzim Basha ka prezantuara programi ekonomik të partisë së tij. Ai ka premtuar hapjen
Rashica në shitje, klubi ul çmimin Werder Bremei po shpreson ende ta shes Milot Rashicën gjatë janarit. Klubi gjerman thuhet se ka ulur edhe çmimin për
Ulet çmimi i naftës në Maqedoninë e Veriut Në një seancë të jashtëzakonshme Komisioni Rregullator për Energjetikë ka vendosur që të lirojë çmimet e derivateve të n
Enkel Demi rrëmben çmimin e rëndësishëm si "Tom Kuka" me orën e tij të ligë Akademia Kult ka kurorëzuar fituesit e edicionit të 16 me çmimet Kult, pavarësisht moszhvillimit të një ceremonie, për s