999 rezultate për

milori

Mirela Milori sikletos Gent Cakajn: Mos më bëj të nxjerr arsenalin tim Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj ka nisur këtë të mërkurë një ofensivë të vërtetë nëpër televizionet shqiptare, p
Jozefina Topalli përlotet në mes të emisionit, kjo është pyetja që e emocionoi (VIDEO) Jozefina Topalli është një nga figurat më të spikatura të politikës në vendin tonë. Edhe pse nuk është më deputete,
Mirela Milori "braktis" lajmet dhe arratiset në Dhërmi (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga gazetaret më të dashura për publikun dhe gjithashtu edhe një folëse lajmesh e suksesshme.