999 rezultate për

milo

Bundesliga kujton golin e Milot Rashicës (VIDEO) Para ndeshjes të së enjtes të Kosovës kundër Gjibraltarit, faqja zyrtare e Bundesligës në rrjetin social Instagram e ka
Viti 2019 është i Milot Rashicës, Werder Bremen publikon statistikat e yllit kosovar Milot Rashica është rikthyer nga lëndimi në mënyrën më të mirë të mundshme. Ylli nga Kosova realizoi në ndeshjen e pa
Kreu i Kishës Ortodokse Serbe: Gjukanoviç do ta tërheqë njohjen për Kosovën Kreu i Kishës Ortodokse Serbe, patriarku Irinej, gjatë një vizite që ka pasur në Mal të Zi, ka thënë se është i bindur q
Lëndimi i rëndë që për pak mund t’ia shuante ëndrrën Milot Rashicës (FOTO LAJM) Milot Rashica ka kaluar nëpër sfida shumë të vështira, përfshirë një lëndim të rëndë qysh në fillimet e tij, për ta bërë
Historia e fshatarit nga Vlora që arriti t'iu vidhte 10 milon paund VIP-ave Top Story ka udhëtuar drejt Londrës, kryeqytetin e Britanisë së Madhe, për të sjellë ekskluzivisht dhe për herë të parë
Rrëshqitje gurësh në aksin Burrel-Milot dhe në tunelin e Shkopetit Prej ditës së djeshme e duke vazhduar gjithë natën rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje dhe rrëshqitje d
PPP-të për Milot-Balldren dhe Orikum Dukart, Rudina Hajdari del kallëzon në prokurori Pwrfaqwsuesja e grupit parlamentar demokrat, Rudina Hajdari ka depozituar ditwn e sotmw në Prokurorinë pranë pranë Gjyka
Sot u miratua koncensioni, kapet për mashtrim adminisratori i firmës që iu dha "Milot-Balldren" Ka shkuar në 17 numri i biznesmenëve që kanë mashtruar me TVSH-në duke deklaruar fatura fiktive, gjë e cila i ka shkatua
Muzika në zi, ndërron jetë legjenda spanjolle (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur spanjoll Camila Sesto ka vdekur të dielën në mbrëmje në Madrid. Lajmin e hidhur e konfirmoi menaxheri
I riu me "Porsche" përplasi për vdekjen 44-vjeçaren, Policia jep informacionin zyrtar Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 44-vjeçareje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas policisë, aks
Aksident i rëndë në aksin Laç-Milot, ndërron jetë një grua Një grua ka mbetur e vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rru
Kërdia me aksidente, makinat bëhen copa në Milot, në Elbasan përfundon në kanal Tre aksidente rrugore të njëpasnjëshme janë shënuar pasditen e sotme në të gjithë vendin duke konfirmuar edhe njëherë se
Rruga prej ari: Si u rrit kostoja nga 24 në 300 milion euro e Milot-Balldren Koncensioni për ndërtimin e rrugës Milot -Balldren me një total shpenzimesh që shkon në 300 milionë euro, fillimisht ish
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Milot-Mamurras Makina ka përplasur një këmbësor në segmentin e autostradës Milot-Mamurras. Përplasja ka qenë e fortë duke i shkaktu
Pas Milot-Balldren, Meta kthen dhe koncesionin për aksin "Porti i jahteve" Orikum-Dukat Presidenti Ilir Meta ka kthyer në kuvend koncesonin për projektimin, ndërtimin dhe mirëmbajtjen e rrugës “Porti i jahtev
Milot-Balldren, Zëri i Amerikës vlerëson Metën Në Shqipëri presidenti Ilir Meta, i ktheu pas parlamentit të enjten, kontratën e koncesionit për ndërtimin e aksit rrugo
Meta kthen koncensionin e rrugës prej "floriri" Milot-Balldren Presidenti Ilir Meta ka kthyer mbrapsht ligjin që i jep një kompanie private koncensionin për rrugën e shumë debatuar Mi
DETAJE/ Aksidentin në Fushë-Milot e shkaktoi një polic Një aksident i rëndë ndodhi në orët e pasdites së sotme në rrethrrotullimin e Fushë-Milotit, ku një 23 vjeçar me inicial
Aksident i rëndë aksin Fushë-Milot, 3 të plagosur nisen drejt Tiranës Aksident në rrethrrotullimin e Fushë-Milotit. Sipas raportimeve deri më tnai janë 3 persona të plagosur ku njëri prej
Çmenduria e Milot-Balldren: Totali i kostove 300 milionë euro (FOTO LAJM) Sipas kontratës, së miratuar tashmë në Kuvend, kostot e projektit të rrugës Milot – Balldren, me një gjatësi totale prej