999 rezultate për

milito

Milito: Mediat e huaja na kanë sulmuar padrejtësisht, ja pse mbaja numrin 22 Ish sulmuesi i Interit, Diego Milito, i cili ishte edhe një nga heronjtë e zikaltërve në vitin e tripletës së famshme, k
Diego Milito "nxit" Lautaron ti bashkohet Barcelonës Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të jetë interesi primar për skuadrën e Barcelonës, me merkaton e verës që po
Milito nostagjik, kujton finalen e Madridit Ndërkohë që futbolli është ndalur për shkak të koronavirusit, emisionet televizive po gjejnë kohën t’u rikthehen protago
Diego Milito thur elozhe për Mourinhon: Është një nga trajnerët më të mirë në histori Ish-sulmuesi i Interit, Diego Milito ka folur me superlativa për trajnerin portugez, Jose Mourinho. Dyshja patën fati
Milito: Transferimi i Icardit te PSG, mirë për të gjithë. Ish-ylli i Interit, Diego Milito beson që transferimi i sulmuesit Mauro Icardi në PSG ishte e mirë për të gjithë. Arg
Diego Milito parashikon fituesin e Champions League (FOTO LAJM) Legjenda e Inter dhe e Argjentinës, Diego Milito ka parashikuar se kush mund të jetë fituesi i finalës së nesërme të Lig
Milito: Futbolli italian ishte Maradona Diego Milito ka qenë një nga sulmuesit më të mirë në kohën e tij kur ai luajti për skuadra si Genoa dhe Interi. Ai arrit
Milito tregon lojtarin që do të vendos derbin Ish-lojtari i skuadrës së Interit, Diego Milito ka folur së fundmi për derbin e Madoninës, Inter-Milan e cila do të luhe
Milito: Donim ta mbanim Lautaron deri në janar Drejtori sportiv i Racing Club, Diego Milito ka konfirmuar se ata janë përpjekur që ta mbajnë deri në janar Lautaro Mart
Drejtori i Pirellit: Icardi dhe Nainggolan mund të jenë si Milito dhe Sneijder Drejtori i sponsorit të Interit, Pirelli, Marco Tronchetti Provera ka thënë se Radja Nainggolan dhe Mauro Icardi mund të
Milito beson se Icardi me golat e tij do ta "ringjallë" Interin Diego Milito ka vlerësuar rëndësinë e bashkombasit të tij tek Interir, duke thënë se beson se golat e Mauro Icardit do t
Milito rikthehet në futboll por larg Europës Diego Milito është takuar me drejtuesit më të lartë të skuadrës për të përcaktuar modalitetet e pozicionit të tij të ri.
Milito komplimenton Icardin: Vrasës brenda zonës Diego Milito ka thënë se Interi duhet të shpreson për titull, por favorit aktualisht janë Juventusi dhe Napoli. Argjenti
Interi ia bën Bayernit si në 2010, këtë herë Eder zëvendëson Militon (VIDEO) Ka ndodhur ajo që nuk pritej në ndeshjen Bayern Munich - Inter. Italianët siç ndodh shpesh herë kanë arritur të dalin tr
"Icardi si Higuain, është vrasës para portës" Të gjithë janë të çmendur pas Mauro Icardit pas paraqitjes shumë të mirë në ndeshjen ndaj Juventusit, ku edhe shënoi gol
Zyrtare/ Bajram Nebihi zgjedh klubin e ri Sulmuesi kosovar, Bajram Nebihi, sezonin e ardhshëm do të luajë në kampionatin finlandez tek skuadra Inter Turku. Pas
Nga Ronaldo te Milito, ja Top 5 yjet e Javier Zanettit (FOTO LAJM) Ish kapiteni dhe legjenda e Interit, tashmë zv/president i skuadrës, Javier Zanetti ka zgjedhur për faqen zyrtare të UEF
Sheva dhe Milito "ndezin" derbin e Milanos Andrij Shevchenko dhe Diego Milito, japin opinionin e tyre për derbin e Madoninas, duke e nxehur edhe më shumë supersfid
"Jam i zhgënjyer që nuk u thirr Tevez në Brazil" Diego Milito në një intervistë për Goal.com, është shprehur se ka mbetur i befasuar nga mos thirrja e Tevezit në kombëta
Inter, Alvarez e Milito drejt largimit E ardhmja e Interit merr formë dhe llogaritë bëhen me laps të hollë në kampin zikaltër ku fillimisht po mendojmë për lar