999 rezultate për

milanos

Juventusi në ankth, pret "dritën e gjelbër" për të udhëtuar drejt Milanos Juventusi është duke pritur testimet e fundit para se të udhëtojnë të AC Milani, ndërsa autoritet lokale mund të bllokoj
DERBI/ Mbyllet në avantazhin e "kuqezinjve" pjesa e parë (VIDEO) Janë mbyllur 45 minutat e para në derbin e Milanos, me kuqezinjtë në avantazhin minimal. Ndeshje u zhbllokua në minu
Ekipet e Milanos vihen pas Jesse Ligard Sipas medieve të shumta në Angli, Lingard ka folur me ish shokët e skuadrës së tij, Chris Smalling dhe Ashley Young.
Kryetari i komunës së Milanos: Nuk më intereson projekti për stadiumin e ri të Milanit dhe Interit Kryetari i Milanos, Guisepe Sala ka komentuar për projektin për ndërtimin e stadiumit të ri të Milanit dhe Interit në zo
Interi dhe Milani prezantojnë projektin e stadiumit të ri (FOTO LAJM) Milani dhe Interi vijojnë negociatat me bashkinë e Milanos për ndërtimin e një stadium të ri, që do të ndërtohet në të n
Koronavirusi i merr jetën arkitektit italian, në gjendje të rëndë bashkëshortja Koronavirusi mori të dielën jetën e arkitektit të madh italian, Vittorio Gregotti. Urbanisti dhe teoricieni i arkitektur
Pa të brendshme me fustan transparent, Aurela Hoxha i nxjerr të gjitha në mes të Milanos (VIDEO) Ne super festën e "Vogue" mori pjesë edhe super modelja shqiptare Aurela Hoxha. Aurela tqrhoqi të gjithë vëmëndjen me
Lukaku "thumbon" Ibrahimovicin, e pagëzon veten si "mbretin" e ri të Milanos Interi ja dola të mërrte jë rezultat fantastik ndaj Milanit ndaj të cilit luajti vetëm një pjesë lojë pasi 45 minutat e
Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi në San Siro, ndezin "derbin" e Milanos (VIDEO) Në një nga ndeshjet më të shikuara në botë kurrsesi nuk mund të mungonin edhe dy super modelet shqiptare të cilat njihen
Derbi i Milanos, shifra rekord fitimesh nga biletat e shitura Mbrëmjen e sotme zhvillohet derbi i Madoninës, që vë përballë dy skuadrat e Milanos. Inter dhe Milan luajnë sot një n
Derbi i Milanos, Baresi: Do të doja të isha 40 vjet më i ri Për Franco Baresin, derbi është ndeshja e zemrës. Ish-futbollisti i Milanit në një intervistë për ‘Corriere della Serra
"Derbi" Inter - Milan, Vieri jep parashikimin Kristian Vieri ka luajtur derbin e Milanos, të Romës e të Madridit. "Ndeshjet derbi janë gjithmonë të komplikuara. N
Skuadrat e Milanos në garë për talentin e Kombëtares tonë Milan-Inter, derbi për talentin e kombëtares shqiptare Marash Kumbulla është në qendër të vëmendjes. Në Itali raporto
Milan-Inter, derbi në merkato për Granit Xhakën Derbi i Milanos në merkato për të marrë shërbimet e Granit Xhakës. Futbollisti me origjinë shqiptare i cili luan për
Ekipet e Milanos në "luftë" për Granit Xhakën Sky Germany pretendon se dy klubet rivale, Interi dhe Milani, tani janë në luftë edhe për ta transferuar mesfushorin e A
Stadiumi i ri i Milanit dhe Interit, Gjykata e Milanos merr vendim të papritur Gjykata e Milanos ka votuar për ta mbrojtur "San Siro-n", derisa ka mbështetur edhe propozimin për stadiumin e ri të Int
Do t'i heq të gjitha! Salvinin e gjen belaja me modelen italiane (FOTO LAJM) Francesca Cipriani është një modele dhe prezantuese me famë sa i përket lakuriqësisë në mediat italiane. Për t'i sht
Ja si arriti djaloshi 13-vjeçar nga Maroku të shpëtonte autobusin në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
"Nuk shpëtoni", merret peng autobusi me studentë në Milano Një 47-vjeçar me origjinë senegaleze, i identifikuar si Ousseynou Sy është arrestuar nga policia e Milanos pasi ka marrë
Roma le të qetë ekipet e Milanos (VIDEO) Roma ka pësuar një goditje të rëndë në luftën për një vend mes katër më të mirëve pasi është mposhtur 2-1 nga SPAL, që k