999 rezultate për

milano

Man.United ul pretendimet për Sanchez, kërkon vetëm 6 milionë euro Manchester United nuk i ul pretendimet financiare për kartonin e Alexis Sanchez. Sipas asaj që shkruan "Sunday Expres
Ekipet e Milanos vihen pas Jesse Ligard Sipas medieve të shumta në Angli, Lingard ka folur me ish shokët e skuadrës së tij, Chris Smalling dhe Ashley Young.
Ramadani zbarkon në Milano për Rebic, zbulohen planet e kuqezinjve Milani planifikon të bëjë disa lëvizje në merkato, edhe pse si fillim duhet parë se kush do të jetë trajneri i ri. Ralf
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
Hakimi zbarkon në Milano, gati vizitat mjekësore te Interi (VIDEO) Sipas Sky Sport Italia, detajet përfundimtare u përpunuan në thirrjen e djeshme të konferencës midis klubeve dhe përfaqë
Me Hakimin në Milano vjen edhe aktorja e njohur spanjolle (FOTO LAJM) Anësori maroken Achraf Hakimi është përforcimi i parë i Interit për sezonin e ardhshëm, pasi zikaltrit kanë arritur marr
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Shkatërrohet grupi që mbushte Milanon me të "bardhë", shqiptari ishte koka e bandës Një grup i trafikut të lëndëve narkotike është shkatërruar në Itali nga Policia italiane. Sipas mediave fqinje, në pr
Kryetari i komunës së Milanos: Nuk më intereson projekti për stadiumin e ri të Milanit dhe Interit Kryetari i Milanos, Guisepe Sala ka komentuar për projektin për ndërtimin e stadiumit të ri të Milanit dhe Interit në zo
Datat dhe oraret e fluturimeve për shqiptarët, nga 29 maji deri në 3 qershor Janë publikuar nga kompania “Air Albania” datat e reja te fluturimeve të riatdhesimeve nga dhe drejt Shqipërisë. tc-j
Rangnick pritet të mbërrijë në Milano me 3 blerje të bujshme Mesfusha e AC Milan pritet që ti nënshtrohet një ndryshimi rrënjësor këtë verë pasi me ardhjen e Ralf Rangnick parashiko
Mertens këshillohet me Lukakun, kërkon banesë në Milano Sulmuesi i Napolit, Dries Mertens, raportohet se i ka kërkuar këshilla Romelu Lukakut për gjetjen e një banese të re në
Ibrahimovic zbarkon në Milano, karantinohet pë 14 ditë Milani rigjen Zlatan Ibrahimovicin. Gjiganti suedez zbarkoi në Malpensa rreth orës 19:35 dhe u nis menjëherë për në qend
Zlatan Ibrahimovic zbarkon të hënën në Milano Skuadra e Milan u ka bërë thirrje të gjithë lojtarëve që të kthehen në qytet, pasi seancat stërvitore individuale tashmë
Interi dhe Milani prezantojnë projektin e stadiumit të ri (FOTO LAJM) Milani dhe Interi vijojnë negociatat me bashkinë e Milanos për ndërtimin e një stadium të ri, që do të ndërtohet në të n
Ibra ende në Suedi, në Milano i përgatisin rinovimin e kontratës Gradualisht të gjithë skuadrat e Serisë A po përgatiten për të rinisur punën. Klubet po përgatisin të grumbullojnë lojta
Për t'iu përshtatur jetës pas epidemisë, Milano ndryshon rrugët e qytetit (FOTO LAJM) Milano ka qenë metropoli i parë i goditur rëndë në Evropë nga pandemia e koronavirusit, dhe ende nuk e ka marrë veten, d
Picë bashkë me maskë, idea e veçantë e dyqaneve në Milano Me krizën e koronavirusit bota e restoranteve duhet të punojë shumë për t’u rinisur dhe për të mos humbur biznesin. N
Riatdhesimi i shqiptarëve, mbërrijnë nga Milano 134 persona 134 shqiptarë, të cilët kishin mbetur jashtë kufijve të vendit pas përhapjes së koronavirusit dhe mbylljes së kufijve, k
Milani njofton Ibrën me shokë të rikthehen në Itali brenda të enjtes Në Itali e kanë seriozisht çështjen e rinisjes së stërvitjes më datën 4 maj, vetëm një ditë pas përfundimit të masave të