999 rezultate për

milanit

Barcelona i "prish" festën Milanit pas derbit Barcelona befason Milanin pas barazimit të djeshëm ndaj Interit. Nga Spanja nuk vijnë lajme të mira për kuqezinjtë. Ger
Flet heroi i Milanit në derbi: Emocioni më i madh që ekziston! Mbrojtësi i Milanit nuk e kishte menduar kurrë se sot do të ishte protagonist i madh në derbin e Madoninës, teksa i dhur
Presidenti i ri i Milanit ëndërron Dybala-n: Sa kushton? Dua ta di ... Paulo Dybala është kthyer në një ëndërr për disa klube të mëdha europiane. Pas Realit, Barcelonës, dhe Milani kërkon që
ZYRTARE/ Milanit shitet te kinezi Li Yonghong për 740 mln euro Më në fund është zyrtare. Milani pas 31 vitesh nuk do të jetë më në duart e Berlusconit, por të kinezit Li Yonghong. Kom
Epoka e artë e Berclusconit, ja 10 blerjet më të suksesshme (FOTO) Silvio Berlusconi, presidenti më i suksesshëm i historisë së futbollit i ka dhënë lamtumirë sot Milanit. Një personalite
Li Yonghong blen Milanin, firma është shumë pranë Sot është dita vendimtare për shitjen e Milanit. Ka mbërritur në Milano JongHong Li, personi që do të blejë përfundimish
Montella flet për gafën e Donnarumës: Nëse do të fitonim ... Trajneri i Milanit, Vincenco Montella ka folur për gabimin e Donnarumës pas ndeshjes, duke përkrahur talentin 18-vjeç.
Pas Montolivos, edhe një tjetër kapiten i Milanit mbyll sezonin Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate nuk do të zbresë më në fushë për këtë sezon. Kapiteni i Milanitu dëmtua në sy gjatë n
Donnaruma tremb kuqezinjtë: Jam milanist, por e ardhmja ... Gianluigi Donnarumma dëshiron të qëndrojë te Milani, por e ardhmja e tij do të vendoset nga agjenti Mino Raiola. Pas da
Raiola sulmon kinezët e Milanit: Po bëjnë një figurë m... Raiola lëshon deklaratën e radhës ndaj kinezëve të Milanit. Agjenti i fisa prej futbollistëve më të njohur në futboll be
Kinezët afat deri më 7 Prill, ndryshe Berlusoni u mban 200 milionë euro Ishte programuar që sot kinezët të paguanin 100 milionët e tjera për blerjen e Milanit, por kjo gjë nuk ka ndodhur. S
Lojtarët e Milanit tërbohen, shkruajnë "hajdutë" në trofetë që iu hoqën Juves Ndeshja e së premtes Juventus-Milan duket se nuk do të përfundojë kurrë, pasi polemikat vijojnë të jenë të shumta. F
Pas humbjes, 4 lojtarë të Milanit rrezikojnë pezullimin Pas humbjes me Juventusin Milani mund të marrë të tjera goditje për shkak të sjelljeve të lojtarëve pas ndeshjes. Portie
Juventus dhe Milan sfidë edhe në merkato Sonte në mbrëmje do të luhet super sfida mes Juventusit dhe Milanit, por dueli mes tyre po zhvillohet edhe në merkato.
Anësori që anuloi golin e Juves ndaj Milanit, nesër gjyqtar kryesor (VIDEP) Davide Massa është caktuar që të jetë gjyqtari kryesor për super sfidën që do të luhet nesër mes Juventuit dhe Milanit.
Chiellini zbulon një sekret: Dikur bëja tifo për Milanin Dëmtimi në kofshën e majtë do ta lërë jashtë fushës për ndeshjen ndaj Milanit, Georgio Chiellinin. Mbrojtësi italian ish
Francesca, modelja italiane që ngushëllon Milanin (FOTO LAJM) Francesca Pepe është një modele italiane është shumë e apasionuar pas Milanit. Ajo ka një profil shumë të ndjekur në Ins
11 "adoleshentët" më të shtrenjtë në futboll (FOTO LAJM) Merkato e verës mund të sjell një lëvizje të bujshme në merkato. Bëhet fjalë për portierin e Milanit, Gigi Donnarumma, i
Milan merr një lajm fantastik para ndeshjes me Chievon Vincenzo Montella, trajneri i Milanit, ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Chievon, e cila luhet të shtunën nga o
Telenovela vazhdon, shtyhet sërish shitja e Milanit Shitja e Milanit është kthyer në një telenovelë të vërtetë në Itali. Është folur që këtë javë do të përfundonte gjithçka
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.