999 rezultate për

milanin

Berlusconi tallet keq me Milanin Kalimi i Monzës në Serie B është thjesht çështje kohe. Klubi i ri i Silvio Berlusconit po zhvillon një kampionat super n
Vazhdon kriza për Milanin dhe Napolin, ekipet ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja në mes Milanit dhe Napolit me rezultatin minimal 1-1. Napoli arriti që të shënoj gol që në minu
Pas dëmtimeve të shpeshta Conti gati të japë gjithçka për Milanin Mbrojtësi i Milanit, Andrea Conti, në një intervistë për ‘Sky Sport Italia’ ka treguar gjithçka. Ish-lojtari i Atalantës
Ibrahimovic e la Milanin për shkakun e Thiago Silvës Thiago Silva ka rrëfyer se Zlatan Ibrahimovic u largua nga Milani për t’iu bashkuar Paris Saint-Germainit në vitin 2012
Më në fund një lajm i mirë për Milanin, sulmuesi spanjoll pranë rikthimit në "San Siro" Milani është përfshirë nga një krizë rezultatesh këtë sezon duke bërë një nga nisjet më të këqija në të gjithë historinë
"Vari këpucët në gozhdë" në moshën 34 vjeçare, Montolivo akuzon Milanin dhe Gattuson Ricardo Montolivo ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 34-vjeçare. I harruar për rreth 1 vi
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent
Shpëtoi Milanin përballë Spal, ylli spanjoll lëndohet para sfidës me Lazion Të enjten erdhi nga stoli dhe i dhuroi Piolit fitoren e parë si trajner i Milanit, por mbrëmjen e sotme ndaj Lazios, spa
Milani fut në radarë mbrojtësin i Liverpoolit Milani do të bëjë përpjekje të reja për ta transferuar mbrojtësin e Liverpoolit, Dejan Lovren, pas lëndimit të Mattia Ca
Futbollisti spanjoll gati të "braktisë" Milanin, ku pritet ta shohim E ardhmja e Susos mund të jetë larg Milanit. Futbollisti anësor ka pësuar rënie të madhe të formës dhe tifozët kuqezi
Piatek vjen nga stoli për të kaluar në avantazh Milanin (VIDEO) Pas golit të barazimit nga Lecce Pioli nisi menjëherë zëvendësimit duke futur në lojë Piatek, Rebic dhe Krunic. Pikër
Prezantohet Pioli: Gjykimet t’ia lëmë fushës, këtu për të çuar Milanin në Champions Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do
Pioli nënshkruan sonte me Milanin Stefano Pioli pritet të nënshkruajë kontratë me Milanin këtë mbrëmje dhe ta mbajë seancën e parë stërvitore me ekipin ku
Honda i gatshëm të ndihmojë Milanin: Numrin ma keni, më thërrisni nëse ju duhem Milani po kalon në një moment shumë të keq, ku në gjashtë javët e para të Series A ka katër humbje dhe dy fitore. Ros
E larguan si dështak, Silva përshëndet Milanin me gol (VIDEO) Andre Silva duket se e ka gjetur ritmin pas transferimit tek Eintracht Frankfurt. Silva ishte protagonist për ekipin e t
Godin: Ky Inter më kujton Atleticon e sezonit 2013-2014, fitojmë derbin me Milanin Shoh shumë gjera tek ky Inter që më kujtojnë Atleticon e sezonit 2013-14. Diego Roberto Godin nuk ka dyshime, zikaltërit
E BUJSHME/ Njeriu i 3 më i pasur i botës, synon të blejë Milanin Një lajm "bomb" mediat italiane teksa njeriu i 3 më i pasur në botë, Bernard Arnault, synon të bleje skuadrën e Milanit.
Tre pikë me shumë vuajtje për Milanin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka shënuar fitoren e dytë në sezonin e ri të Serie A. Rosonerët kanë mposhtur Veronën me rezultat minimal 1-0
Prezantohet Rebic: Kur dëgjova për Milanin, nuk hezitova të firmos Futbollisti i ri i Milanit, Ante Rebic, beson se është gati për të luajtur për kuqezinjtë. Rebic erdhi te Milani në m
Zbulohet prapaskena,Tare tregon pse refuzoi Milanin Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka dhënë një intervistë për Corriere dello Sport ku ka hedhur sërish dritë në lidh