879 rezultate për

milani

Milani nis kontaktet me Unai Emery Pėr pasardhėsin e Filippo Inzaghit rikthehet nė skenė njė emėr qė ėshtė kėrkuar edhe mė herėt nga Milani. Sipas asaj qė
Immobile shet shtėpinė nė Dortmund, Milani gati Ditėt e Ciro Immobiles te Borussia Dortmund janė tė numėruara. Sulmuesi italian do tė largohet nga nėnkampionėt e Gjerma
Milani "Jo" Destros pėr tė ndjekur ėndrrėn "Ibra" Paraqitjet e tanishme tė Mattia Destros nuk po e bindin Milanin qė tė investojė 16 milionė euro nė arkat e Romės nė mėny
Immobile nė shitje, Milani nis takimet Ciro Immobile ėshtė nė merkato. Sipas asaj qė raporton "Sport Mediaset", Borussia Dortmund ka vendosur edhe ēmimin me tė
Milani fiton, lady Cerci buzėqesh nė tribunė (FOTO LAJM) Pas njė sėrė rezultatesh negative Milani arriti tė kthehej te fitorja mbrėmjen e djeshme duke mundur nė Cagliarin nė "Sa
Milani iu rikthehet fitoreve, mposht Cagliarin (VIDEO) Milani iu ėshtė rikthyer fitoreve. Skuadra nga Milano ka arritur tė mposhtė me rezultat 3:1 Cagliarin. Vendimtar pėr
"Milani klub i madh, por mendoj vetėm pėr Lazion e Interin" Nė njė intervistė pėr "Gazzetta dello Sport", Sinisa Mihajloviē ka folur pėr tė ardhmen e tij. Tekniku i Sampdorias ka k
"Curva Sud": Milani nė duart e Barbaras, shpėtoni klubin! Pėr herė tė parė kanė folur nė lidhje me Silvio Berlusconin. Kjo, sepse "prej vitesh na keni hedhur hi syve, duke na pre
Milan, Berlusconi tenton goditjen Ibrahimoviē Po, Milani po mendon rikthimin e Zlatan Ibrahimoviē me fanellėn kuqezi. Dje ka patur njė takim kokė mė kokė mes agjentit
Ēfarė bombe! Milani ka planin pėr rikthimin e Ibrahimoviē Vazhdojnė tė komentohen fjalėt e ashpra tė Zlatan Ibrahimoviē pėr Francėn dhe Ligue pas humbjes 3-2 tė PSG-sė nė fushėn
Sinisa Mihajloviē te Milani? Pas Montellas dhe Sarrit, emri mė i fundit qė pėrflitet si pasardhės i Filippo Inzaghit nė stolin e Milanit ėshtė ai i S
Milan nė transfertė, asnjėherė kaq keq qė prej 14 vjetėsh Lamtumirė Europė. Pas humbjes sė mbrėmshme kundėr Fiorentinės kualifikimi i Milanit nė Kupat e Europės sezonin e ardhshė
Boateng sėrish te Milani? Flet Melissa Satta Kevin Prince Boateng sėrish kuqezi? Mundet, tė paktėn sipas asaj qė thotė e fejuara e tij. Melissa Satta ka hedhur shash
E bujshme! Milani mendon rikthimin e Ancelottit "Disa dashuri nuk mbarojnė, shkojnė diku e mė pas kthehen...". Ėshtė e sigurtė se Adriano Galliani do tė tentojnė rikthi
Bosi tajlandez sjell Maldinin dhe Conten te Milani Manjati tajlandez Bee Taechaubol, i njohur si Mister B, ėshtė gati t’i ndryshojė fytyrėn Milanit dhe tė rikthejė njė emė
Milani barazon me Veronėn (VIDEO) Milani nuk ka mundur tė shkojė mė shumė se njė barazim 2:2 me Veronėn. Skuadra e Milanit nuk ka patur fat nė kėtė nde
Inzaghi: Dua tė jem trajner i Milanit edhe pėr 20 vjet Me zemėr tė hapur, nė konferencėn e sotme pėr shty, tekniku i Milanit Filippo Inzaghi ka rrėfyer ėndrrat e tij pėr tė ar
Ja kė sjell Klopp te Milani (FOTO LAJM) Ėndrra e Milanit pėr tė nisur kthesėn sezonin e ardhshėm ka njė emėr dhe mbiemėr: Jurgen Klopp. Tekniku i Borussia Dortm
Situata aktuale, Verona dhe "revolucioni" i qershorit Qė Milani ėshtė nė njė situatė tė rėndė dhe nė njė krizė evidente, kjo nuk ka nevojė pėr shumė fjalė, pasi rezultatet e
Milani pėrgatit revolucionin, kush ikėn e kush qėndron (FOTO LAJM) Milani nuk po kėrkon vetėm njė trajner pėr sezonin e ardhshėm, por po punon seriozisht edhe nė merkato. Duke parė qė Eur
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.