999 rezultate për

milan

Kumbulla i heq fitoren Milanit, supersfida mbyllet në barazim mes spektaklit (VIDEO) Milani nuk ka shkuar më shumë se një barazim 3-3 ndaj ekipit të Romës. Ekipi i “Djallit” e kishte ndeshjen në duar,
Nuk ndalet Milani, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Milani ka kaluar sërish në avantazh ndaj Romës. Është Saelemaekers ai i cili dërgoi topin në rrjetë sapo filloi pjes
Formacionet zyrtare, Milan-Roma Ndeshja e sotme mes Milanit dhe Romës në Serinë A, do të shërbejë si një matës i mirë i forcës së dy skuadrave dhe prete
Milani goditje të zgjuar në Ligue One Milani do të bëjë një goditje të zgjuar në merkaton e dimrit pasi pritet që të marrë futbollistin e Kombëtares së Francë
Milani ka prioritet rinovimin e kontratës me Donnarumman Skuadra e Milan po mendon për kontratat e yjeve që aktualisht i ka në skuadër. Një nga problemet është Gigi Donnarumma.
Kryendeshja e javës në Serie A, Milan - Roma: Formacionet e mundshme Natën e hënë luksoze në "San Siro". Kryesuesit e Milanit presin Romën në kryendeshjen e kësaj jave në Serie A. Pa spekta
Ibrahimovic "çmend" Italinë, ka më shumë ndikim se CR7 Skuadra e Milanit ka filluar në mënyrë perfekte edicionin e ri në Serie A.Në katër ndeshjet e para,"Rossonerët" kanë kat
Icardin dhe një tjetër "big", Milan ëndërron goditjen e dyfishtë në janar Milan po vazhdon të fluturojë mes kampionatit dhe Europa League. Skuadra e Pioli-t nuk po gabon asnjë ndeshje dhe ta
Pioli flet në prag të përballjes me Romën Trajneri i Milanit Stefano Pioli u shpreh i bindur se portieri i Milanit Xhanluixhi Donaruma do të qëndrojë në “San Siro
Kapiteni i Milanit pranë një marrëveshje të re me klubin ‘Calciomercato’ raporton se Milan dhe Romagnoli janë gati që nënshkruajnë marrëveshjen për vazhdimin e kontratës. ‘Ro
Testi gabim, Mancinin gati për sfidën ndaj Milanit Sfida më e rëndësishme e javës në kampionatin Italian është ajo mes Milanit dhe Romës, që do të luhet nesër në mbrëmje n
Draxler drejt "divorcit" me PSG, Maldini synon ta sjellë te Milani Fantazisti gjerman Julian Draxler ka një kontratë të vlefshme deri në qershor të vitit të ardhshëm me Paris Saint Germai
Milani, e vetmja skuadër në kampionatet kryesore që nuk njeh humbje pas ndalesës së marsit Milani po çudit të gjithë me formën që po tregon në këtë start sezoni në Itali dhe si për çudi, gjithçka merr shkas nga
Super Milan, triumfon në Skoci (VIDEO) Milani mbosht Celtic 3-1 në Skoci dhe e nis Europa League me 3 pikët e para në grup. Super paraqijte nga ekipi i Pio
Nuk ndalet Milani, dyfishon shifrat ndaj Celtic (VIDEO) Milani ka dyfishuar në 0-2 shifrat ndaj Celtic. Është Diaz ai që dërgoi topin në rrjetë në fund të pjesës së parë.
Milani kalon në avantazh ndaj Celtic (VIDEO) Milani ka zhbllokuar sfidën ndaj Celtic në Skoci me Rade Krunic. Pikërisht eksperimenti i Stefano Piolit ka dhënë rez
Formacionet zyrtare, Celtic-Milan (FOTO LAJM) Milan luan ndaj Celtic, në fazëen e grupeve të Europa League. Milan do të luaj me një formacion 4-3-3, ndërsa skocezë
Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
EUROPA LEAGUE/ Celtic - Milan, formacionet e mundshme: Tonali e Diaz titullarë Fillimi i mirë është gjysma e punës. Thëniet e urta kurrë nuk janë të gabuara dhe Milani e di mirë se nisja e fazës së g
I skadon kontrata, Milan me ide të qarta për yllin e Marseille Raportime nga Spanja dhe Franca shkruajnë për një marrëveshje mes AC Milan dhe Florian Thauvin. Kontrata e Thauvin sk