999 rezultate për

milaim

Ish-deputeti tregon planin për vrasjen e gazetarit, Milaim Zeka Ish-deputeti Gani Geci ka treguar një plan për të cilën ka dëgjuar për vrasjen e gazetarit Milaim Zeka. Ka thënë se plan
Deputeti shqiptar dhe avokati shahen live në emision: O ma hongsh ti mu... (VIDEO) Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Milaim Zeka kanë lëshuar fyerje e ofendime karrshi njëri-tjetrit drejtëpërsëdrejti në em
Milaim Zeka: Jam krenar që e kam dashur Enver Hoxhën! Gazetari kosovar Milaim Zeka ka kujtuar në studion e emisionit “Provokacija” episodin e tre dekadave më parë kur i dhuro
Milaim Zeka jep paralajmërimin e frikshëm për prishjen e koalicionit Milaim Zeka i ftuar në emisionin “zona e debatit” ka folur rreth shkarkimit të Ministrit të Punëve të Brendshme. Zeka
Plas mes Burdushit dhe Milaim Zekës: Ky vend, legeni ku vjell ti Deputeti i Kuvendi të Kosovës, Milaim Zeka, vazhdimisht në deklarime e tij, për të përshkruar gjendjen e keqe në të cilë
Befason deputeti i Kosovës: Do të doja që të kaloja një natë me Luanën Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, është i njohur për natyrën e tij pa komplekse. I ftuar në ditën e sotme në
Milaim Zeka po mendon të largohet nga Kosova Deputeti Milaim Zeka ka thënë se edhe ai po planifikon ta lë Kosovën. Thotë se e ka diskutuar me bashkëshorten këtë gjë,
Apeli merr vendimin, Milaim Zeka do të hetohet për mashtrim Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka, bashkë me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun, do të gjykoh
Milaim Zeka tregon përrallat e Hashim Thaçit Deputeti i Kosovës, nga Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka thotë se, nëse presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, arrinë ta
"Të mos isha baba, do isha bërë terrorist", çfarë e acaroi Milaim Zekën? Teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Milaim Zeka është shprehur i revoltuar mbi lajmet fake që kanë qarkull
President për "Shqipërinë së Madhe", kë zgjedh Milaim Zeka? Intervista “Presidenti i Shqipërisë së Madhe” është bërë e zakonshme tashmë në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv Klan. P
Milaim Zeka jep detaje nga intervistimi i Sami Lushtakut Deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e Nismas Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka thënë se Prokuroria Speciale deri t
Edhe Milaimi nxjerr një mendim se kush e vuri taksën ndaj Serbisë Deputeti Milaim Zeka ka reaguar pas deklaratave të presidentit Hashim Thaçi, i cili tha se taksën 100% ndaj Serbisë e ve
Milaimi e zbulon pse u trondit Mogherini Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka e ka përgëzuar kryeministrin Haradinaj për qëndrimet dhe vendosmërinë e tij
Zeka del para gjykatës, akuzohet se ka mashtruar 900 qytetarë Milaim Zeka së bashku me Ilir Krasniqin e Edmond Kërliun nesër pritet që të dalin para gjyqit lidhur me pretendimet e pr
Milaim Zeka: Ja si më gënjeu NISMA dhe PDK për një të sëmurë Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka treguar se si një
Plas sherri, Zeka i reagon Krasniqit duke i përmendur veprime misterioze Deputeti i Kuvendit nga NISMA, Milaim Zeka ka reaguar ndaj deklaratës së kryetarit të Këshillit Kombëtar të po kësaj par
Konjufca padit deputetin Zeka pas akuzave për orgji Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca, ka paditur të enjten deputetin e Nism
Milaimi fyen rëndë Glauk Konjufcën me akuza seksuale Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, një ditë më parë pati debat të ashpër me deputetin e Vetëvendosjes, Glauk K
Deputeti del para gjykatës për mashtrim dhe shpëlarje parash deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e partisë Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka pritet të dalë përsëri para gjyqi