999 rezultate për

mikullovci

Qentë endacakë rrethojnë deputetin e Kosovës (FOTO LAJM) Deputeti i partisë Lëvizja Vetëvendosje, dhe aktori me famë kombëtare në Kosovë, Adem Mikullovci është shfaqur në një ng
Nga kuvendi kërkohet shkarkimi i Pacollit pas dështimeve skandaloze Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci ka kërkuar nga kryeministri Ramush Haradinaj që ta shkarkojë ministrin
Mikullovci: Haradinajn e fal për të gjitha por jo për demarkacionin Deputeti më i vjetër i Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci i ka kërkuar dorëheqjen kryeministrit të vendit, Ramush Hara
Adem Mikullovci, luan rolin e piktorit në kuvend Pasi që u ngop me biskota dhe çipsa ia nisi të vizatojë. Deputeti më i moshuar në Kuvendin e Kosovës Adem Mikullovci si
Mikullovci nga kuvendi: Po flisni kot Deputeti i Vetëvendosjes, Adem Mikullovci e ka quajtur të kotë debatin që po zhvillohet në Kuvend për ndotjen e ajrit.
Mikullovci: Gjykimi ndaj deputetëve të VV, farsë që nuk do ta lejoja në teatrin tim Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Adem Mikullovci, ka qenë i pranishëm në seancën gjyqësore ndaj katër deputetëve të kës
Mikullovci shtyn seancën Kryesuesi i seancës konstituive, Adem Mikullovci në mungesë të deputetëve të koalicionit PAN e ka shtyrë seancën për orë
Mikullovci jashtë loje, pret kur t'i thonë për seancën Kryesuesi i seancës konstituive të Kuvendit, Adem Mikullovci, ende nuk e di datën se kur do të mbahet seanca e radhës e
Nitaj"sulmon" Mikullovcin: Seancën e thërret sa herë të kërkojmë, mësoje rregulloren Deputeti më i vjetër në parlamentin e Kosovës, njëherit edhe kryesuesi i seancës konstituive, Adem Mikullovci sot u shpr
Mikullovci: Nuk thërras më seancë me kërkesë të PAN-it Kryesuesi i Kuvendit të Kosovës, deputeti më i vjetër, Adem Mikullovci, po zotohet se më nuk do të procedojë datë për va
Mikullovci: Nëse PAN nuk vjen nesër, unë nuk thërras më seanca Nëse koalicioni PAN nuk e dërgon nesër në Kuvend emrin e kandidatit për kryerparlamentar, kryesuesi i Kuvendit nuk do të
Kosova do të tentojë sërish në 24 gusht për të patur institucione Seanca e radhës për konstituimin e Kuvendit të Kosovës do të mbahet më datë 24 gusht, ora 10:00 sipas kërkesës së koalic
Mikullovci nuk sheh "dritë" as nga zgjedhjet e reja Adem Mikullovci, të cilit i ka rënë të dretojë seancën konstituive të Kuvendit për shkak të moshës, ka bërë thirrje që p
Mikullovci u dërgon zyrtarisht ftesën partive për takimin konsultativ Kryesuesi i seancës konstitutive të Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci, ka dërguar zyrtarisht ftesën për takimin konsu
S'ka kuorum, Mikullovci kërkon pauzë Kryesuesi i Kuvendit, Adem Mikullovci ka nisur vazhdimin e seancës konstituive ku menjëherë ka treguar se në sallë nuk k
Krasniqi: VV po përpiqet ta imponojë mentalitetin autoritar në Kuvend nëpërmjet Mikullovcit Në orën 10:00 pritet që nesër të fillojë mbajtja e seancës së radhës në Kuvendin e Kosovës, për formimin e institucionev
Nesër seanca e Kuvendit, Mikullovci paralajmëron befasi Mikullovci paralajmëron befasi, PAN nuk merr pjesë Për n Nesër është caktuar vazhdimi i seancës konstitutive të Kuve
Nisma: Kuvendin s`po e udhëheq Adem Mikullovci, por Vetëvendosja Të hënën pritet të mbahet vazhdimi i seancës për konstituimin e Kuvendit, por akoma nuk dihet nëse koalicioni PDK-AAK-Ni
Mikullovci ka një parashikim të keq Adem Mikullovci është deputeti më i moshuar i legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Kosovës. Kjo ka bërë që të mar
Zeka: Vetëvendosje po e shtynë Mikullovcin të bëjë veprime të pamatura Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka ka thënë se Ademi Mikullovci po keqpërdoret nga disa të Vetëvendosjes. Zek