999 rezultate për

mikoli

Miccoli tregon tregon pse u largua nga Dinamo dhe sulmon Pontrelin (FOTO LAJM) Deklarata e klubit të Dinamos se Françesko Moriero dhe Fabricio Mikoli ishin shkarkuar nga blutë si dhe fjalët e preside
Mikoli: Për Dinamon bëj edhe sulmuesin, nuk drejtoja në Itali prej "Falkones" Fabrizio Mikoli që në Itali ka qenë një lojtar i njohur, ku fillimisht u zbulua te Peruxhia e më pas luajti me Juventusi