999 rezultate për

mike

Modelja shqiptare tregon si i shpëtoi virusit në Seul: Shoqja u infektua në Hong Kong (FOTO LAJM) E ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare, Keisi Muça e cila prej disa kohësh jeton në Seul. Kei
Mike Tyson "çmendet" nga gëzimi pas fitores së Fury (VIDEO) Tyson Fury ka mposhtur Deontay Wilderin dhe është shpallur kampion në WBC. Fury zhvilloi një nga meçet më të mira në
"Koronavirusi te porta po Shqipëria nuk ka masa", PD sulmon Manastirliun Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia ka reguar pas lajmit se në Itali dy persona kanë humbur jetën si pasojë e koronaviru
"Nuk e mbajnë kot", mikesha këngëtare e "Zogut të Tiranës" flet për arrestimin e tij (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", në Vizion plus ishte këngëtarja shqiptare Silvana Dollapi e cila ka
Turqia nën panik! 9 lëkundje sizmike brenda një ore e gjysmë (FOTO LAJM) Lëkundjet sizmike vijojnë të "dridhin" rajonin perëndimor të Turqisë. Pasditën e sotme janë regjistruar 9 lëkundje si
Bluza e duhur në kohën e duhur, këto janë rastësitë më komike (FOTO LAJM) Rastësia është mbreti i botës. Fotot e mëposhtme janë vërtetë interesante, pasi tregon 18 persona që kishin veshur bluzë
Tre emrat që synojnë drejtimin e Universitetit të Tiranës Ashtu siç urdhëroi ministrja e Arsimit në nisjen e procesit zgjedhor për drejtuesit në universitete, fiks dy muaj përpar
Olti Curri ironizon mimikën e Ramës teksa "kryqëzohet" nga gazetarët (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan me gazetarin Blendi Fevziu po zhvillohen debate të ashpra mes kryemin
PAMJET/ Rama takon Mike Pompeon në Washington D.C (VIDEO) Rama e ka vijuar vizitën zyrtare në SHBA me një takim me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Si të gjitha t
Me shumë pak lekë, disa dhurata perfekte për Shën Valentin Vetëm disa ditë na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentini. Por sa e bukur është si festë, ku vlerësohen dashu
Arteta i thur elozhe Mustafit Shkodran Mustafi është rikthyer në protagonist te Arsenali. Mbrojtësi shqiptar kishte bërë disa gabime në ndeshjet e
Tirana i përgjigjet Teutës: Deklarata raciste ndaj Majkëll Ngo Klubi durrsak para disa orësh reagoi duke kërkuar nga komisionet e FSHF-së që të shikojnë pamjet filmike dhe të dënoj Ng
Fuga: Nuk përballohet kjo situatë me specialistë që detyrohen të thonë "flini gjumë vogëlusha" Nga Artan Fuga Eshtë fjala për jetën e njerëzve Përgjegjësia juridike dhe shoqërore e specialistit, sipërmarrësit
Përkeqësohen treguesit, ekonomia e 2019-tës më e ulëta në katër vjet Rritja ekonomike në vitin 2019 pritet të jetë vetëm 2.7%, nga rreth 4.3% që ishte pritshmëria në fillim të vitit, sipas
Kryeministri Edi Rama do të çelë edicionin e dytë të Forumit Ekonomik në Tiranë Forumi i II Ekonomik i Tiranës me tematikën “Rrugët drejt Reformës” do të zhvillohet në hotelin Maritim Plaza Tirana dit
Reagon zyrtarisht IGJEUM: Sa i fortë ishte tërmeti, njerëzit dalin në rrugë Pavarësisht se u ndje shumë më i fortë dhe u raportua në fillim si 5.4, sipas IGJEUM, tërmeti që është ndjerë në Shqipër
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Anije luftarake e ndërthurur me atë kozmike, njihuni me "bishën" që pritet të pushtojë oqeanet (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë pasi arkitektja italiane e mjeteve lundruese, Elena Nappi, zbuloi projektin e saj të një jahti që shndërr
Detajet e fundit nga vrasja në Astir, 28 vjeçari u ekzekutua në sy të mikeshave (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një i ri është ekzekutuar mbrëmjen e sotme në Astir në Ti
Lidhje me gjeneralin, Shqipëria shpall "non grata" dy diplomatët iranianë Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka vendosur sot të shpallë "non grata" dy përfaqësuesit diplomatikë të Ambasad