999 rezultate për

mihal

"Kishin urdhër të më shkatërronin", Mihal Kokëdhima flet pas burgut Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit "Panorma" që bëri xhiron e rrjetit një vit më parë teksa sulmonte disa turistë spanjo
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
"Ti ke vilë, unë nuk kam", lihet në burg 33-vjeçari që vrau mikun Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”, për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre di
Vrasja në Gjirokastër, autori dhe viktima ishin kërkues floriri Mihal Thimjo dhe Gëzim Saraçi kanë qenë kërkues floriri. Këto janë detaje të reja të cilat dalin në dritë një ditë pas v
"Me shtetin mos e krruaj", Artan Hoxha tregon ç'i ka ndodhur Mihal Kokëdhimës (VIDEO) Gazetari i njohur Artan Hoxha ditën e sotme ka ndarë në profilin e tij në Facebook pamje nga Porto Palermo teksa sjell s
Dhunohet dhe kërcënohet me jetë avokati i Mihal Kokëdhimës Avokati Kujtim Cakrani ëstë dhunuar mëngjesin e sotëm, pranë zyrës së avokatisë në Vlorë ku dy persona e kanë sharë dhe
"Mihali" shfaqet sërish, polici hidhet mbi kofanon e makinës për 2 km (VIDEO) Këto pamje, me padyshim do tju sjellin në kujtesë skandalin në Sarandë, ku Mihal Kokëdhima sulmoi turistët spanjollë.
Sulmoi turistët spanjollë, dënohet me një vit burg Mihal Kokëdhima Pak muaj më parë, Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit “Panorma” sulmoi disa turistë spanjollë. Ditën e sotme mësohet
Sizmologia malazeze: Një seri tërmetesh mund të zgjasin deri në dy muaj Para pak minutash janë ndjerë lëkundje të reja në Prishtinë duke shënuar kështu goditjen e 18-të të tërmeteve që goditën
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në burg Mihal Kokëdhimën, ish pronarin e lokalit në Porto ?Palerno që këtë verë sul
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë sërish në burg Mihal Kokëdhimën, i cili sulmoi gjatë muajit gusht një grup turistësh s
Sëmuret Mihal Kokëdhima Rrëzohet kërkesa e Mihal Kokodhimës për t’u liruar nga qelia. Gjatë procesit gjyqësor të zhvilluar në Vlorë, përfaqësues
"Nuk kam më lokal dhe s'kam me kë konfliktohem": Gjykata refuzon lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Vlorës ka rrëzuar kërkesën e Mihal Kokëdhimës për t'u liruar nga burgu. Kokëdhima kishte kërkuar lirimin m
Gjykata merr vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur "arrest me burg" për Mihal Kokëdhimën, pronarin e ish-lokalit Panorama në Vlorë. Kokëdhi
Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Vajza e spanjollit zbulon gjithçka: Si u çmend Mihali i "tmerrshëm" për dy peshq Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës Koço Kokëdhima. Mih
Zbardhet dëshmia e shoferit: Na rrethuan dhe na sulmuan me thika Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë Mihal Kokëdhima, ai tashmë ndodhet në burgun e Vlorës, ndë
Shembet lokali i Mihal Kokëdhimës, jehonë deri në Spanjë (FOTO LAJM) Këtë të hënë, autoritet shembën restorantin e Mihal Kokëdhimës, biznesmeni i cili u bë i njohur pas publikimit të videos
Prishja e restorantit të Mihal Kokëdhimës, ja çfarë shkruan Zëri i Amerikës Inspektoriati Kombëtar i Ndërtimit prishi të mërkurën një Bar-Restorant në zonën turistike në Porto-Palermo në Vlorë pas
Rama nuk ia prishi Mihalit restorantin se shkeli ligjin, por që të dëfrejë shqiptarët Nga Albeu.com Hipja mbi kofano e Mihal Kokedhimës dhe e gjithë tollovia që ndoqi veprimin e tij me debate mbi sh