999 rezultate për

mihaj

Vajzat e Sinisa Mihajlovic bëhen pjesë e një "reality show" (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë vajzat e trajnerit të njohur Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe ajo ësht
Vajzat e Sinisa Mihajlovic i venë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Viktorija dhe Virxhinia janë dy vajzat e trajnerit Sinisa Mihajlovic. Viktorja është vajza me e madhe, ajo është 22 v
Klubet evropiane kërkojnë me çdo kusht mbrojtësin shqiptar Enea Mihaj ka qëndruar jashtë fushave të lojës për disa javë, por jo jashtë vëzhgimit të skuadrave të mëdha kur bëhet fj
E bujshme, mbrojtësi shqiptar drejt gjigantit europian Enea Mihaj është një nga futbollistët më “të kritikuar” që skuadra kombëtare ka momentalisht. 20-vjeçari la në pritje Sh
Operohet në gju pas dëmtimit me Kombëtaren, shikoni sa do të mungojë Enea Mihaj Vetëm katër minuta në ndeshjen e tij të parë si titullar me Kombëtaren shqiptare në miqësoren ndaj Jordanisë dhe më pas
Mbrojtësi i kombëtares, jashtë fushave për disa javë Federata Shqiptare e Futbollist njofton se mbrojtësi Enea Mihaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në sfidën ndaj Jordanisë q
Rrëfehet Mustafi: Isha i frikësuar kur Mihajloviç erdhi te Sampdoria Edhe pse tani është pjesë e Arsenalit, mbrojtësi me origjinë shqiptare, Shkodran Mustafi nuk e harron Sampdorian, klubi
Braktisi Shqipërinë se ndihej grek, por ja çfarë i bëjnë fqinjët Futbollisti me origjinë shqiptare por i lindur në Greqi, Enea Mihaj vetëm pak muaj më parë ka braktisur kombëtaren e Shq
Zëvendëskryeministrja serbe këmbëngul të bëjë marrëveshje për Kosovën Zëvendës kryeministrja e Serbisë, Zorana Mihajlovic ka deklaruar edhe një herë se zgjidhja e problemeve me Kosovën ka rë
Gjiganti portugez injoron keq trajnerin serb: Mihajloviç shkarkohet brenda 8 ditëve (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç nuk po gjen qetësi në punën e tij. Vetëm tetë ditë më parë ai firmosi për ekipin e madh portugez Sport
Juventus pret Torinon për të festuar eliminimin e Napolit Në Allianz Stadium në orën e 20:45 të kësaj të mërkure do të vihet në skenë çerekfinalja e fundit e Kupës së së Italisë.
Nish-Prishtinë-Durrës nis vitin tjetër Ministrja e Ndërtimit e Serbisë, Zorana Mihajlovic ka konfirmuar se në vitin 2018 do të filloi ndërtimi i autostrades së
Mihajloviç flet si ndihet pas presionit që po ushtrrojnë mbi të E ardhmja e Sinisa Mihajloviç në stolin e Torinos, është e lidhur ngushtë me rezultatin e nesërm ndaj Cagliarit. Trajnër
Mihajlovic “në fije të perit”: Nëse konfirmohem, bëhet si them unë Duket se diçka është thyer mes Torinos dhe Sinisa Mihajlovicit dhe një gjë të tillë e pranoi edhe vetë trajneri serb. Hu
Mihajllovski: Shqiptarët dhe maqedonasit janë vëllezër Aleksandar Mihajllovski, një nga përfaqësuesit e nismës brenda partiake për reforma në VMRO-DPMNE, është shprehur në një
E FUNDIT/ VMRO pësoi disfatë në zgjedhje, kërkohet dorëheqja e Gruevskit Shtabi republikan për reforma në VMRO-DPMNE sonte dërgoi mesazh deri te lideri i partisë Nikolla Gruevski të japë dorëhe
Këshilli rrëzon dënimin e Fetait dhe Janevës Këshilli Penal ka rrëzuar vendimin për dënimin e dy Prokuroreve Speciale Katica Janeva dhe Fatime Fetai në muajin qersho
Zv.kryeministrja serbe flet për dialogun Kosovë-Serbi Zëvendëskryeministrja e Serbisë Zorana Mihajloviq ka thënë sot se dialogu mes Kosovës e Serbisë flet për botën e errët d
Albeu.com sjell nga Torino momentet e "çmendurisë" së Mihajloviç me stafin (FOTO LAJM) Sinisa Mihajloviç shpërtheu mbrënë në ndeshjen Torino-Sassuolo, të fituar nga torinezët me rezultatin 3-0, duke u ulërit
Tërbohet Mihajloviç, shtyn dhe iu bërtet stafit të tij (FOTO LAJM) Ish trajneri i Milan, Mihajloviç në fitoren 3-0 të Torinos kundër Sassuolos ditën e djeshme, ka shpërthyer në nerva dhe