999 rezultate për

migjen

Zhduket sërish "Lasgushi" i Ramës, kurse "Migjeni" dhe "Noli' mbetën ëndërr Air Albania zhduket përsëri. Linja ajrore nën emrin shqiptar që sipas premtimeve të qeverisë Rama do të ngrihej në qiell
Ndërhyrje brutale ndaj futbollistit serb, Migjen Basha dënohet nga klubi i tij Migjen Basha në ndeshjen e së dielës kundër Panioniosit është ndëshkuar me kartron të kuq, pas një ndërhyrje të rëndë që
Bëri ndërhyrjen horror ndaj lojtarit serb, reagon Migjen Basha (FOTO LAJM) Ndeshja e fundit me ekipin e tij ka qënë një makth i vërtetë për mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha. Basha u dety
Ndërhyrje brutale, Migjen Basha bën për spital futbollistin serb (VIDEO) Kanë mjaftuar 11 minuta lojë që Migjen Basha të marrë direkt karton të kuq në sfidën që Arisi barazoi 1-1 me Panionios,
Qentë le të lehin, po "Migjeni" dhe "Noli" ku janë? Biletat ku shiten? Kryeministri Rama bëri atë që di të bëjë më mirë duke i quajtur qen të gjithë ata që ngrenë pikëpyetje mbi propagandën e
Mjerim migjenian, nëna lidh 3-vjeçarin në djep për të siguruar bukën e gojës për 5 fëmijët (VIDEO) Kjo është një histori rrënqethëse që do prekë zemrat e të gjithëve. Bëhet fjalë për Sine Koldashin, nga Laknasi i Tiranë
Po "Migjeni" dhe "Noli" kur do të vijnë? (FOTO LAJM) "Nuk do të jemi vendi me vetëm një aeroport, por të kemi të paktën edhe 3 aeroporte të tjera, të Kukësit, të Vlorës dhe
Veliaj: Bulevardi ‘Migjeni’ në Kashar, investimi që transformon gjithë zonën Falë reformës territoriale, në këto 3 vjet, edhe zonat e njohura si periferike të Tiranës kanë njohur investime të rëndë
Migjen Basha flet për përballjen me Izraelin në Ligën e Kombeve Migjen Basha ishte një dy nga lojtarët e përfaqësueses kuqezi që dolën në konferencë për shtyp mesditën e sotme nga ambi
Andi Lila fiton “derbin” kundër Migjen Bashës PAS Janina e Andi Lilës ka mposhtur Arisin e Migjen Bashës me rezultatin 1-0 në sfidën e vlefshme për javën e 4 të Super
Basha kritikohet në Greqi, mund ta ulet në stol Migjen Basha nuk është duke kaluar një formë të mirë në Greqi, dhe për këtë grekët nuk e kanë falur. Së fundmi media
Mavraj i bashkohet Migjen Bashës në Greqi Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Mergim Mavraj është transferuar zyrtarisht në kampionatin grek të futbollit.
Migjen Basha: Na duhet pak fat ndaj Izraelit Mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha, gjatë një konference për shtyp, ka kërkuar nga shokët e skuadrës që të mos e nënv
Migjen Basha titullar, Aris fiton bindshëm dhe kryeson kampionatin grek Migjen Basha vazhdon të tregojë se është një lojtar i rëndësishëm për Arisin në kampionatin grek. Sot, ai ishte titu
Migjeni i sotëm, njihuni me mësuesin që sakrifikon për nxënësit (VIDEO) Mësuesi Skender Abazi për çdo ditë pune ka udhëtuar në këmbë deri në fshatin Tanushë. Ai gjatë kësaj gjithnjë me vete ka
Migjen Basha shënon dhe fiton trofeun e parë me Aris (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha e ka nisur me gol aventurën te Arisi i Selanikut. 31-vjeçari u aktivizua në minutë
Zyrtare: Migjen Basha prezantohet tek klubi grek (FOTO LAJM) Migjen Basha është prezantuar zyrtarisht te klubi grek i Aris. Mes lojtarit dhe skuadrës greke ishte arritur një akord m
Migjen Basha kalon me sukses testet mjekësore te klubi grek Migjen Basha ka arritur ti kalojë me sukses testet mjekësore dhe nesër pritet zyrtarizimi i tij si lojtari i Arisit në G
Tifozët grek presin me entuziazëm Migjen Bashën Migjen Basha është zyrtarisht një lojtari i Arisit të Selanikut. Ai u largua nga Bari pasi i përfundoi kontrata dhe
Migjen Basha zbarkon në Selanik, tifozët e mirëpresin me krahë hapur Ashtu siç e kishte paralajmëruar disa ditë më parë në një intervistë për mediat italiane, Migjen Basha, zbarkoi sot në S