999 rezultate për

middleton

Meghan fut në sherr dy vëllezërit? Reagon Kate Middleton Pak ditë më parë u përfol se një zënkë mes kunatash ishte bërë shkak për largimin nga pallati mbretëror të Meghan dhe Ha
Kate Middleton vdes për këtë ushqim, por mbretëresha ia ka ndaluar Duka i Cambridge-it ka pranuar hapur se ai dhe Kate Middleton vdesin për sushi ndonëse një nga rregullat e famshme mbret
Kate Middleton nuk duket më si dukeshë, por si një nënë si të tjerat Kate Middleton ka vetëm një muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë dhe ashtu siç edhe rregullat mbretërore e l
Misteri, pse Kate Middleton mban gjithnjë leokoplast në duar (FOTO LAJM) Kate Middleton është një femër elegante, nënë e tre fëmijëve, e cila gjithmonë kurohet deri në detaje. Ndër të tjera
Dukesh Kate duket se ka një "motër" jozyrtare (FOTO LAJM) Kate Middleton dhe Princess Mary duket se janë "motra mbretërore" jozyrtare dhe kjo duke u bazuar në stilin e tyre të ve
Kate Middleton dhe Princi William do të njoftojnë sot emrin e princit të vogël Kate Middleton dhe Princi William zbuluan të hënën djalin e tyre të porsalindur, duke mbajtur në dorë princin e vogël n
Përshëndetja e parë e princit të vogël të Anglisë, Kate shfaqet në publik pas lindjes Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton lindi sot djalë, bëri të ditur selia e saj pallati Kensington. Dukesha ka sjellë
Princesha e Britanisë Kate lind djalë sërisht Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton lindi sot djalë, bëri të ditur selia e saj pallati Kensington. Dukesha ka sjellë
Një princeshë si në përralla, Kate Middleton e bën pazarin vetë Për dukeshën Kate Middleton ka vetëm një slogan kur vjen puna tek ushqimi: “Gjithkush meriton ushqim cilësor”. E ndoshta
Nxorri fotot nudo të Kate Middleton, çfarë ndodhi me revistën franceze Një revistë franceze u hodh në gjykatë pak vite më parë sepse fotografoi dukeshën e Kembrixhit teksa relaksohej me bashk
Historia prekëse e vajzës që u bë nënë në moshën 12-vjeçare (FOTO LAJM) Një vajzë e re e cila në moshën 12 vjeçare u bë nënë për herë parë tashmë ka lindur një fëmijë të dytë. Tressa Middle
Disa rregulla bazike për etikën dhe finesën nga Kate Middleton (FOTO LAJM) Padyshim që Dukesha e Kabrixhit, Katte Middleton është një nga anëtaret e familjes mbretërore që pëlqehet më së shumti n
1 milion dollarë bizhuteri, Kate Middleton i mahnit të gjithë (FOTO LAJM) Dukeshja e Kembrixhit mori të gjithë vëmendjen e të pranishmëve dhe medias në ndarjen e cmimeve Bafta natën e kaluar.
Kate Middleton dhuron flokët për fëmijët me kancer Dukesha e Kembrixhit ka dhuruar flokët e saj për krijimin e parukeve për fëmijët që vuajnë nga kanceri. Parukierja ka
Kate Middleton nuk e vendosi unazën për një arsye me rëndësi Veç palltos së saj të kuqe, dalluam se Kate Middleton u shfaq si rrallë herë pa unazën e fejesës gjatë një vizite në spi
Dukesha e Cambridge feston ditëlindjen Kate Middleton, dukesha e Cambridge, sot kremton ditëlindjen e saj të 36-të. E lindur si Catherine Elizabeth Middleto
Kate Middleton shfaqet më e bukur se kurrë Edhe pse është në pritjen e fëmijës së tretë, Kate Middleton ka arritur që në të tri shtatzënitë e saj të ruajë linjat e
Ndryshe nga kunata e saj, Kate Middleton nuk zhgënjen me asnjë detaj (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixh Kate Middleton i mahniti të gjithë të pranishmit në kishën Sandringham me paraqitjen e saj. Mami s
E keni vënë re që Kate Middleton prej vitesh kopjon Mbretëreshën? (FOTO LAJM) Ndërsa ne jemi duke kërkuar çdo ditë ngjyrën ideale të kësaj periudhe festive për thonjtë, nuanca të së kuqes apo edhe t
Kate Middleton godet në shenjë! Zbulohet dhurata e parë që i ka bërë mbretëreshës Të jesh nuse për herë të parë, dhe për më tepër në një familje mbretërore, përzgjedhja e dhuratave bëhet e vështirë. Më