999 rezultate për

microsoftit

HP Elite x3 me ekran 5.96 inç (FOTO LAJM) HP po punon për të sjellë në treg për të gjithë përdoruesit modelin më të ri të telefonit Elite x3. Elite x3 do të j
Lumia 650 me ekran 5 inç Microsoftit ka publikuar specifikat e modelit më të ri Lumia 650. Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një ekra
Lumia 650 me ekran 5 inç (FOTO LAJM) Microsoftit së fundmi ka publikuar specifikat më të fundit të Lumia 650.Telefoni i ri Microsoftit raportohet se ka një
Kush do e dëshironte një kompjuter të tillë? (FOTO LAJM) Kompjuterët me sistemin e ri të Microsoftit, Windoës 10, janë gati ndër to dhe një kompjuter të cilin ju mund ta fusni n
Samsung Galaxy S6 me aplikacione të Microsoftit Samsung Galaxy S6 është modeli më i ri që pritet të hidhet në treg, ai mendohet se do të përmbajë një numër të aplikacio
Skype do të publikojë reklama gjatë bisedave Sado që të jetë i popullarizuar dhe i shfrytëzuar, Skype për shkak të natyrës së vet kryesisht me sukses ishte shmangur
Goditje e re e Google ndaj Microsoftit Të dy kompanitë e shpërmendura janë duke luftuar ashpër njëra ndaj tjetrës për
Në Maqedoni përgatitet versioni shqip në softuerin e Microsoftit Sipas shtypit maqedonas, versioni i parë në gjuhën shqipe i windowsit do të jetë gati në mesin e muajit korrik të këtij