999 rezultate për

micov

Micov: 27 prilli do të shpallet festë shtetërore Vlahov Micov në emisionin e mbrëmshëm ‘Vetëm e vërteta’ ka theksuar se ai nuk pret që kongresi i ardhshëm të jetë demokr
"Çmendet " historiani maqedonas: 27 prilli të festohet se u rrah Zaevi dhe Sela Historiani maqedonas Stefan Micov, ka dhënë një deklaratë skandaloze për mediet, duke thënë se 27 prilli, mbrëmjen e mës
Micov: Ivanovi të mos mashtrohet, të mos ia japë mandatin Zaevit Stefan Vllahov Micov, duke folur rreth ngjarjeve të fundit politike në Maqedoni dhe PSP-në, ka thënë se marrja e vendimi
Vllahov-Micov: Ka ardhur koha për platformën kombëtare maqedonase Pedagogu Stefan Vllahov-Micov, ka thënë se ka ardhur koha që edhe maqedonasit të formojnë një platformë ku të paraqesin
Micov: Rama, Millosheviçi i ri i Ballkanit! Analisti dhe përkrahësi i partisë së Nikolla Gruevskit, Stefan Vllahov Micov, e ka kritikuar ashpër platformën politike
Intelektualët maqedonas ofendojnë Venizellosin Një numër aktorësh të shoqërisë civile, kundërshtojnë pritjen e shefit të diplomacisë greke nga kreu shtetëror, ndërkaq