999 rezultate për

mickoskin

Publikohen dy përgjime të tjera nga biseda mes Mickoskin dhe Milevskit Janë publikuar dy pjesë të reja nga biseda mes liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickovskit dhe Zoran Milevski- Kiççeec
Nuk do të hetohen "bombat" për Zaevin dhe Mickoskin Prokuroria për krim të organizuar nuk do t’i hetojë incizimet e fundit të publikuara në Youtube, që kishin të bëjnë me l
Nesër përfundon izolimi për Zaevin dhe Mickoskin Dy liderët e partive më të mëdha politike, Zoran Zaev dhe Hristijan Mickoski, nesër përfundojnë periudhën 7 ditore të iz
Filipçe konfirmon testet për Mickoskin dhe Zaevin Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp tha se kryetari i VMRO-së Hristjan Mickoski dhe kryeta
Qeveria teknike, sot zhvillohet takimi mes Ahmetit e Mickoskit Bisedimet për krijimin e qeverisë teknike fillojnë sot në ora 16:00. Fillimisht do të realizohet një takim ndërmjet
Këtë javë Zaevi sy më sy me Mickoskin Dueli i parë televiziv nga fushata zgjedhore e kandidatëve për president, Gordana Siljanovska dhe Stevo Pendarovski do t
Zaev zbardh takimin me Mickoskin “Tema për të cilat kemi biseduar ishin zgjedhjet presidenciale dhe rrjedha e ardhshme e ligjeve reformuese që janë shumë
Zaevi bën akuzën e tmerrshme për Mickoskin, mund ta ketë ndihmuar Gruevskin Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev në debatin e mbrëmshëm në televizionin “TV 24”, ka deklaruar se ka dyshime, se në
Serbët sulmojnë Mickoskin dhe lartësojnë Ivanovin Me titull “Hajvar i Referendumit”, gazeta proqeveritare e Serbisë “Politika” të martën doli me komente në të cilat vler
Ahmeti takohet me Mickoskin, ç'po ndodh? Partitë parlamentare kanë filluar takimet me qëllim gjetjen e kompromisit për ndryshimet kushtetuese. Në emisionin “Rrug
Debat titanësh, Zaev përballet në televizion me Mickoskin Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev e ka pranuar ftesën e liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski për të zhvilluar
Pas akuzave kriminale ndaj vëllait të Zaev, kompania e tij kërkon hetim për Mickoskin Pas bombës së plasur sot nga udhëheqësi i VMRO-DPMNE-së, ku ka akuzuar se kamionët e vëllait të kryeministrit Zoran Zaev
Ahmeti flet pas takimit me Mickoskin (VIDEO) Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot në orën 13:00 u takua me kryetarin e VMRO DPMNE-së Hristijan Mickoski. Ky është ta
Sot Ahmeti takohet Mickoskin Politika aktuale dhe gjendja ekonomike e Maqedonisë, reformat, çështja e emrit dhe marrëdhëniet mes opozitës dhe pushtet
Zaev flet për Mickoskin Kryeministri Zoran Zaev i ka dëshiruar fat kryetari të ri të VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski. “Më vjen mirë që përfu