Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

michy

Qeshni me lot me sulmuesin e Begjikës, ja çfarë ka bërë kur Januzaj shënoi (VIDEO) Belgjika ka mposhtur Anglinë me rezultatin 1-0. Por vetë ndeshja ishte një eveniment i mërzitshëm për të gjithë të prani
Michy Batshuayi dëmtohet në derbin Ruhrit, dhe mbyll sezonin Michy Batshuayi rrezikon seriozisht pjesëmarrjen në Kupën e Botës “Rusi 2018” me Kombëtaren Belge. Sulmuesi i Borussias
Chelsea e gatshme të përfshijë Michy Batshuayin për talentin amerikan Christian Pulisic Dëshira e Borussias Dortmund për të nënshkruar me Michy Batshuayi mund të ketë disa largime në merkaton e verës. Bets
Conte u bën "zbor" lojtarëve, çon 4 yje me ekipin U-23 Chelsea ndodhet në krye të Premier League, tekasa Conte mesa duket ka marrë në dorë plotësisht frenat e dorës së ekipit