999 rezultate për

michelle

E vështirë por ia dolën! Si e shpëtuan Michelle dhe Obama martesën pas Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Jeta për Barack dhe Michelle Obama u bë më e bukur pas përfundimit të mandatit të Barack si president dhe daljes nga Sht
Obama: Michelle do më braktiste nëse do isha pjesë e administratës "Biden" Ish-presidenti i SHBA-së Barack Obama ka deklaruar se nuk do të pranojë një vend në administratën e ish-zëvendës preside
E martuar prej 26-vitesh me Barack Obama-n, Michelle tregon sekretin Përveç gjithë titujve të tjerë që zotëron, Michelle Obama shndërrohet në nënën e të gjithëve kur vjen puna tek këshilla
Michelle Obamës i la të gjithë pa fjalë: Doja ta hidhja Barack-un nga dritarja (FOTO LAJM) Michelle Obama ka dhënë disa këshilla se si të vazhdosh një marrëdhënie pavarësisht pengesave. Në episodin e saj të r
Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
Varësja e Michelle Obama fikson rrjetin, dizenjuesja bëhet e pasur sa hap e mbyll sytë (FOTO LAJM) Dje ishte një nga momentet më të suksesshme në karrierën e Chari Cuthbert. “Isha në zyrën time dhe telefoni im po çmende
Michelle zbulon çfarë e bëri të dashurohej pas Barack Obama-s Michelle nisi podcast-in e saj këtë javë dhe i ftuari i parë nuk mund të ishte askush tjetër, përveç ish-presidentit, Ba
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj në
Rrëqethëse! Prag vdekjes, vajza u detyrua t'i thoshte nënës lamtumirë nga FaceTime Një grua në Washington u detyrua ti thoshte lamtumirë nënës së saj para vdekjes me Facetime, pasi e moshuara ishte infek
Të gjithë në shtëpi, Michelle zbulon si i kalon familja Obama ditët e karantinës (VIDEO) Netflix, video-konferenca dhe mësime online! Kështu i kalon ditët e karantinimit familja Obama. Gjatë një lidhjeje telef
Si dukej Michelle Obama 18-vjeç? Ish-zonja e parë i surprizon të gjithë me këtë foto (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Michelle Obama i ka befasuar jo pak ndjekësit me postimin e saj të
Ndryshe nga prindërit e tjerë, si ka vepruar Michelle Obama me vajzat e saj në adoleshencë? (FOTO LAJM) Ish-zonja e parë, Michelle Obama ka qenë gjithmonë një nga figurat më të dashura të audiencës. Ajo dhe partneri i saj, B
Rrjeti po "çmendet", Michelle Pfeiffer publikoi foto pa filtra dhe make up (FOTO LAJM) Aktorja 61 vjeçare Michelle Pfeiffer ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instragram një foto ku shfaqej pa grim
Michelle Obama: Amerikanët e bardhë "ende vrapojnë" nga fqinjët me ngjyrë Michelle Obama gjatë një samiti ka thënë se amerikanët e bardhë "ende vrapojnë" nga fqinjët me ngjyrë. Ish-Zonja e Pa
Pasi morën vesh se do të bëheshin prindër, çiftit i thyhet zemra nga e keqja që i priste Pritja e ëmbël është padyshim një nga periudhat më të bukura për këdo njeri në botë dhe sidomos për nenat të cilat përje
E do e gjithë bota, Michelle Obama gruaja më e admiruar Për disa ajo është “Zonja e Parë e Përjetshme”, por për të gjithë botën, Michelle Obama është më e admiruara, sipas një
Këngëtarja shqiptare e ftuara e nderit te Michelle Obamas Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është lindur dhe rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku vaz
Shokohet rrjeti, çifti i njohur gjendet i vdekur në mënyrë të mistershme Dy të rinjtë Christian Kent dhe Michelle Avila janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Kaliforni, disa ditë më parë.
Libri plot mistere i Michelle Obama rekord shitjesh në SHBA “Becoming” i ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama është bërë libri më i shitur i nxjerrë këtë vit në SHBA vetëm 15 ditë pa
Michelle Obama sapo tha gjithçka që nuk e tha dot kur ishte Zonjë e Parë Mbrëmjen e djeshme Michelle Obama ishte e ftuar në “Jimmy Kimmel Live” për të folur rreth librit të saj të fundit dhe je