999 rezultate për

michael

Ka dritë në fund të tunelit, Michael Schumacher gati të ngrihet në këmbë Michael Schumacher ka bërë përparime me gjendjen shëndetësore dhe rehabilitimi i tij për tu ngritur sërish në këmbë po s
Barazoi rekordin e babait, djali i Schumacher dhuratën special Hamiltonit (VIDEO) Lewis Hamilton barazoi rekordin e 91 fitoreve të Michael Schumacher në Formula 1. Mick Schumacher, djali i ish-piloti
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Alonso krahason Schumacer me Hamilton: Gjermani është një hap para Për ish garuesin e Formula 1, Fernando Alonso, Michael Schumacher qëndron para Lewias Hamilton, në krahasimin e drejtpër
HISTORIKE/ Mick Schumacher piloton makinën e babait që fitoi titullin kampion (VIDEO) Ferrari e ka festuar garën e 1.000 në Formula 1 duke i kërkuar Mick Schumacherit që ta drejtonte makinën e babait të tij
Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Tronditet futbolli gjerman, Michael Ballack diagnostikohet me kancer Një lajm tronditës është raportuar nga mediat gjermane. Bëhet fjalë për futbollistin legjendar, Michael Ballack i cili m
Epoka para Phoshopit, si dukeshin VIP-at dikur (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
"Shpresoj që bota ta shohë përsëri", ish-kreu i Ferrarit flet për gjendjen e Michael Schumacher Ish-kreu i Ferrarit, Jean Todt ka thënë se familja e Michael Schumacher janë duke punuar shfaqjen e parë publike të legj
"Dikush po përpiqet të më vrasë", zbulohen detaje nga ditari i Michael Jackson (FOTO LAJM) Michael Jackson kishte frikë se dikush po përpiqej ta vriste para vdekjes së tij, sipas fjalëve që ai shkruajti në dita
Jeta e Rashford merr një kthesë të papritur, i del babai biologjik (FOTO LAJM) Quhet Michael Boye Marquaye, ka qenë futbollist i përfaqësueses së Ganës dhe pretendon se është babai biologjik i "yllit
Michael Schumacher sërish në sallën e operacionit Shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, ende mbetet një sekret për të gjithë. Familja nuk ka dashur të
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Ish i dashuri e dhunoi barbarisht, modelja humb shikimin në njërin sy Një modele në Britaninë e Madhe është kapluar nga frika, pas dhunës sistematike të ushtruar nga i dashuri i saj, i cili
Mayweather i gatshëm të paguaj shpenzimet e varrimit të George Floyd Uebfaqja e TMZ Sports ka zbuluar këtë pasdite, duke detajuar se Floyd do të ishte i gatshëm të merrte përsipër shërbimet
"Jam i zemëruar keq", Michael Jordan reagon për vrasjen e Floyd Legjenda e basketbollit, Michael Jordan ka reaguar ashpër pas vrasjes skandaloze të George Floyd nga policia e Mineapoli
Ylli i Manchester United krahason Ibrahimovic me Michael Jordan Seriali ‘The Last Dance’ ka zbuluar detaje që mund të mos i kemi ditur lidhur me Michael Jordan, duke shpërfaqur madhësh
Kjo është arsyeja pse Michael Jordan i ka sytë e verdhë a bërë bujë dokumentari i legjendës së basketbollit, Michael Jordan. "The Last Dance" quhet dokuemntari që tregon shumë
Ish-lojtari i Liverpool ndërron jetë në moshën 61 vjeçare Ish-ylli i Liverpool, Michael Robinson ka vdekur në moshën 61 vjeçare. Robinson, i cili fitoi titullin e ligës në ‘An