999 rezultate për

miami

Mbrojtësi legjendar italian merr drejtimin e Frosinones Surprizon Frosinone. Trajneri i ri i skuadrës italiane, që nuk mundi të mbijetonte në Serinë A do të jetë ish-mbrojtësi
Vajzat lenë pa mend pushuesit në Miami (FOTO LAJM) Modelet defilojnë me veshje vetëm prej ngjitësi, shikuesit mbesin pa fjalë Një grup i modeleve kanë defiluar me veshj
Arrestohet McGregor, incident me celularin e një fansi (VIDEO) Conor McGregor ka përfunduar sërish pas hekurave edhe pse për vetëm disa orë. Ish-kampioni i dyfishtë i botës në artet m
20-vjeçarja flet për dashurinë me të moshuarin: Më bleu shtëpi në Miami Një vajzë 20-vjeçare është fejuar me një burrë 30 vjet më të madh se vetja dhe ka dy fëmijë me të. Isabella Sainz thotë
Girona-Barcelona në Miami? Nuk do të zhvillohet Ishte folur prej kohësh që një ndeshje e La Ligës spanjolle do të zhvillohej në SHBA. Drejtuesit e ligës spanjolle të fu
Erjona Sulejmani ndez plazhet e Miamit Erjona Sulejmani po jetoj një jetë të dytë që pas ndarjes nga Blerim Xhemaili. Aja u bë e famshme gjatë “Euro 2016”, tek
Zyrtare: Barcelona refuzon të luaj me Gironan në SHBA Nëpërmjet një komunikate zyrtare Barcelona ka njoftuar se bordi i klubit ka vendosur që të refuzojë kategorikisht zhvill
Reali ankohet në Federatë për ndeshjen e Barcelonës në Miami Real Madridi i ka shkruar Federatës së Futbollit të Spanjës për t’u ankuar për ndeshjen mes Barcelonës dhe Gironës që ës
Plasi sheshit xhelozia! Gazetarja kërcënon me bllok Marina Vjollcën Marina Vjollca dhe Getoar Selimi nuk kanë ndërmend të ndalin pushimet e tyre deri sa të vizitojnë çdo plazh të botës.
Marina e pandalshme, publikon fotot provokuese nga Miami (FOTO LAJM) Marina dhe Geti aktualisht gjenden në Miami, ku po shijojnë pushimet e tyre të vonshme. Por duket se këto kohë, Marin
E konfirmon La Liga​, ndeshja mes Barcelonës dhe Gironës do të luhet në Miami Këtë javë, La Liga bëri të ditur se ndeshja mes Gironas dhe Barcelonës do të jetë ndeshja e parë e cila do të zhvillohet
Griezmann: Nëse Beckham më do në skuadër, atëherë unë do të shkoj Antoine Griezmann para disa ditësh ka hënë një intervistë për të përditshmen franceze “L’Equipe” ku ka pohuar se të refu
E bujshme! Ronaldo largohet nga Juve, e kërkon Beckham Cristiano Ronaldo u bë transferimi më i bujshëm i kësaj vera pas kalimit nga Real Madrid te klubi i Juventus. Por ta
​David Beckham zbulon emrin e klubit të tij (VIDEO) Ish-lojtari i Manchester Unitedit, David Beckham, ka bërë të ditur se klubi i tij do ta ketë emrin Inter Miami, si dhe e
Shfrenohen Kampionët e Botës, festojnë me femra nudo në Miami (VIDEO) Lojtarët e Kombëtraes franceze këtë vit arritin të kurorëzohen si Kompionë Botë pas 20 vitesh dhe mesa duket festimet va
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
Thanë që ishin vetëm shokë por Justin Bieber kapet mat me ish të dashurën Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ishin të pandashëm gjatë fundjavës në Miami. Tre vite pasi modelja dhe këngëtari nxi
Shtëpia e Afërdita Dreshajt në Miami duket supeluksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj, tashmë është drejt martesës me të fejuarin e saj. Ajo në Instastor
Sergio Ramos tek MLS Miami i David Beckham Sergio Ramos mban lidhur një kontratë deri në vitin 2020 me Realin e Madridit ku në përfundim të kësaj kontrate, Ramos d
Alkool dhe drogë, policia merr masa ndaj festës së "çmendur" në Miami (FOTO LAJM) Policia do të marrë një sërë masash ndaj të rinjve që festojnë duke prishur qetësinë publike në plazhet e Miamit. Aut