999 rezultate për

mezi

"Mezi e pres rastin e parë", infektohet kryeinspektorja e shëndetit që bëri bujë Areti Beruka, kryeinspektore për shëndetin në Tiranë është infektuar me koronavirus. Beruka ka rezultuar pozitive ng
6 shenjat që tregojnë se ju jeni një grua e mençur dhe një frymëzim për të tjerët Çfarë e përcakton më mirë mençurinë e një gruaje? Më poshtë po rendisim gjashtë sjellje tipike të një gruaje inteligjent
"Mezi po preim", Afërdita shpreh emocionet e shtatzënisë së parë (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl dhanë lajmin se shumë shpejt do të bëhen prindër me n
Evra mezi mban lotët pas humbjes turpëruese të Man United, i kërkon Sky Sports të shkëputë kontratën (VIDEO) Manchester United humbi 6-1 nga Tottenhami në Old Trafford. Ish-lojtari i Djajve të Kuq Patrice Evra tani është anali
Shqiptarja nga Shkupi që dikur ishte yll i futbollit, sot mezi siguron kafshatën e gojës Ish-futbollistja legjendare dhe ish-kapitenia e reprezentacionit të Maqedonisë në futboll për femra, Shyret Braimi nga Ç
Mezi prisni? Ledrin dhe Sarën do t'i shihni bashkë në televizion (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka zbuluar të ftuarit specialë në sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që fillon në janar.
"Mezi çohem nga krevati", Sara e Ledrit tregon për herë të parë vuajtjet e shtatzënisë (FOTO LAJM) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
"Mezi po pres të takohemi në hotel", zbulohet tradhtia e Foden Futbollisti anglez, Fill Foden nuk po gjen qetësi nga skandalet sekuale dhe e sheh sërish veten në telashe. Pas episo
Mahnit rrjetin me fizikun, ndryshimi drastik i 74 vjeçares që mezi ngjiste shkallët (FOTO LAJM) Nuk është kurrë vonë për të bërë gjërat që t’i dëshiron e që të bëjnë të ndihesh më mirë. Shembulli për këtë është 74
Mezi po e prisnit, Nora dhe Butrint nxjerrin hitin e ri (VIDEO) “Dy zemra” quhet kënga me videoklip e dy artistëve të dashur për publikun shqiptar. Dyshja vjen me një stil të veçant
Chelsea zyrtarizon Havertz, ja detajet e kontratës Chelsea ka transferuar Kai Havertz nga Leverkusen. Gjermani i talentuar ka firmosur për pesë vjet me klubin nga Londr
Mahnit rrjetin me fizikun, ndryshimi drastik i 74 vjeçares që mezi ngjiste shkallët (FOTO LAJM) Nuk është kurrë vonë për të bërë gjërat që t’i dëshiron e që të bëjnë të ndihesh më mirë. Shembulli për këtë është 74
Mezi durohen: 3 shenjat më problematike të horoskopit Kur bëhet fjalë për të thyer rregullat pak njerëz e kanë këtë guxim. Sipas ekspertëve, njerëzit të cilët u përkasin k
Dy zëvendësit e tij u infektuan me COVID-19, Pjerin Ndreu tregon gjendjen e tyre Kryetari i Bashkisë së Lezhës Pjerin Ndreu ka dhënë lajmin se dy zv. kryetarët e bashkisë së ai drejton, Oliana Moriseni
Eksperti i Shëndetit Publik pasi COVID-19 i mori jetën të afërmit: Spitali mezi e mbajti një ditë në jetë Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, ka humbur në të afërm nga Covid-19, një ditë më parë. Në një postim në rrjetet
Mezi po prisni sezonin e 5-të, por ka një lajm të keq për fansat e "La Casa de Papel" (FOTO LAJM) “Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh
U infektua para pak ditësh, Veseli tregon për gjendjen e tij shëndetësore Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, bën me dije se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe deri në shërim të plotë do të qënd
Për të gjithë ju që mezi po e prisni, Luana zbulon "sekrete" nga kënga e radhës (FOTO & VIDEO) Luana Vjollca ka filluar xhirimet e klipit të radhës ku do të sjellë bashkëpunimin me këngëtarin latin Jay Santos. Xh
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Zani Çaushi frymëzim për bandën e Cërrikut: Jemi edhe ne që po rrimë kot brenda Ditën e djeshme, ish-kreu i bandës së Vlorës Zani Çaushi ka kërkuar nga Gjykata e Korçës lirimin nga burgu me pretekstin