999 rezultate për

metushi

I dënuar me 25 vite burg për vrasje, ky është 53-vjeçari i ekstraduar nga Greqia (FOTO LAJM) Një shtetas shqiptar i dënuar me 25 vite burg për vrasje, është ekstraduar sot nga Greqia. Policia njofton se Interpo
Po, djali im ishte skafist! Babai rrëfen si u zhduk në det Mario Metushi “Ka ikur nga shtëpia në orën 10. I bie telefonit, në orën 3 që do vinte këtu, I mbyllur telefoni. Kërkova në Greqi, Ital
Vrau gruan me thikë, burri pendohet dhe qan para gjykatësve Sami Metushi, burri që vrau gruan me thikë në Kavajë është përlotur para gjykatësve, sot kur u dha edhe masa e sigurisë
Pamjet, kjo është banesa në Kavajë ku burri theri gruan me thikë (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kavajë ku një burrë ka vrarë me thikë gruan e tij. Nga raportimet e para mësoh
Itali/ Arrestohet shqiptari dhe rumunia që trafikonin të mitura që nga burgu Mediat italiane kanë njoftuar arrestimin e dy personave që akuzohen për trikimin e të miturave nga Lindja me qëllim pros