999 rezultate për

metĂs

Strazimiri: "Hongshi njoni-tjetrin, e kush ngeltë hongërt veten" Deputeti demokrat Gent Strazimiri, me anë të një postimi në Facebook bën me dije se PD do të vijojë protestat, deri në p
Lazarati, tumori malinj dhe metastazat Pas ngjarjeve të fundit me trafikun e drogës, që flasin për një përshkallëzim serioz