999 rezultate për

mesut

Tashmë zyrtare, Ozil është lojtar i Fenerbahces Arsenal dhe Fenerbahce kanë arritur marrëveshje për transferimin e Mesut Ozil në Stamboll. Tani është zyrtare, Ozil ë
Arteta "thumbon" Ozilin, e nënkupton si spiunin e ekipit (VIDEO) Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka “thumbuar” Mesut Ozilin. Ai ka theksuar se ka informacione për njeriun që u jepte
Arrihet marrëveshja, Mesut Ozil bëhet me ekip të ri Mesut Ozil ka arritur marrëveshje me Fenerbahce. Mediat turke e kanë quajtur fakt të kryer kalimin e Ozil në Fenerbah
Mesut Ozil arrin marrëveshje me skuadrën e njohur Mesut Ozil është i gatshëm t’i japë fund makthit të tij në Arsenal dhe të përfundojë një transferim te Fenerbahce. 32
Largimi nga Arsenali i pashmangshëm, zbulohet klubi i ardhshëm i Mesut Ozil Mesut Ozil po kalon një moment shumë të vështirë te Arsenali, ku trajneri Mikel Arteta nuk e ka në planet e tij dhe për
Zbulohet skuadra e ardhshme e Ozil: Është 90% e sigurt Mesut Ozil do të transferohet te Fenerbahce. Ky është lajmi i bujshëm që është dhënë nga mediat turke. “Një burim
Arsenal lë jashtë skuadrës, reagon Mesut Ozil shte në ajër për disa ditë, madje edhe javë, por tani është zyrtare: Mesut Ozil nuk është në listën e e lojtarëve të fed
Gjest për t'u vlerësuar nga Mesut Ozil, ja çfarë ka bërë mesfushori i Arsenal Mesut Ozil ka bërë një veprim të jashtëzakonshëm, duke treguar zemërgjerësinë e tij. Mesfushori 31 vjeçar ka ofruar t
Federata e Futbollit të Gjermanisë pranon gabimet ndaj Mesut Ozil Federata e Futbollit të Gjermanisë ka pranuar se ka pasur qasje të gabuar në raport me Mesut Ozil. Mesut Ozil linte k
Mesut Ozil vendos për të ardhmen, del kundër dëshirës së Arsenal Mikel Arteta ende nuk ka përdorur Ozilin, lojtarin më të paguar të tyre që nga rifillimi i sezonit, pavarësisht që e kis
Mesut Ozil bëhet baba për herë të parë, ja çfarë emri i vendos vajzës Në mes të kësaj periudhe të vështirë të pandemisë, futbollisti Mesut Ozil ka marrë një lajm të mirë pasditen e sotme.
Arteta flet gjëndjen e Mesut Ozil: Ka qenë i pafat Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, beson se mesfushori gjerman me origjinë turke Mesut Ozil ka qenë i pafat që s’ka reg
Ozili si Xhaka, zëvendësohet e më pas "shpërthen" pas fishkëllimave nga tifozët (VIDEO) Mesut Ozili ka shpërthyer ngjashëm si Granit Xhaka, pasi u zëvendësua në ndeshjen kundër Manchester Cityt.Trajneri Fredd
Ozil largohet nga Arsenal, transferohet në Turqi Mesut Ozil mund të largohet nga Arsenal, për të vazhduar karrierën në Turqi. Sipas ‘Takvim’, skuadra turke Fenerbahce
Ozil në Turqi? Fenerbahçe del me njoftim zyrtar E ardhmja e Mesut Ozil është larg Arsenalit, por për fantazistin ka mungesë ofertash, për shkak të pagës së tij të lartë
Mesut Özil në sheshin e xhirimeve, merr dhuratë historike nga Ertugrul (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Engin Altan Düzyatan, mjaft i njohur edhe për shqiptarët me rolin e Ertugrulit, ka pasur vizitorë
Xhaka titullar ndërsa Ozil në stol, dalin formacionet Napoli-Arsenal (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Arsenalit, që do të zhvillohet nga ora 21:00. Pas fitor
Emery merr vendimin për të ardhmen e Ozil te Arsenali Unai Emery nuk ka ndërmend të lejojë Ozil të largohet nga Arsenali në fund të sezonit: "Mesut është duke punuar dhe d
Arsenal kalon në avantazh ndaj Bournemouth (VIDEO) Arsenal ka kaluar në avantazh ndaj Bournemouth në "Emirates Stadium". Ai që ka shënuar është Mesut Ozil në minutën e
Arsenal gjen zëvendësuesin e Mesut Ozil Mesut Ozil pritet të largohet nga Arsenali në fund të sezonit Skuadra londineze nuk llogaritë më në shërbimet e gjerm