999 rezultate për

messit

Fanella e futbollistit shqiptar kushton më shumë se ajo e Messit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Një fanellë e Beneventos me emrin e Ledian Memushajt apo Berat Gjimshitit kushton më shumë sesa ajo e Leo Mesit, Ronaldo
Komentatori arab çmendet nga goli i Messit dhe bëhet hit në internet (VIDEO) Me qindra herë ai është cilësuar si “Mesia i futbollit” ose e thënë ndryshe shpëtimtari i sportit më të populluar në bot
Messi thyen rekordin e çmendur, kalon 100 mln euro fitime në sezon Thyerja e rekordeve ka qenë gjithmonë objektivi i Lionel Messit, por numri 10 “blaugrana” këtë radhë është i pari edhe j
Babai i Messit flet për të ardhmen e të birit Jorge Messi, babai i Lionel Messit, ka sugjeruar se ka një klauzolë në kontratën e re të argjentinasit që i lejon të lar
Roberto Carlos shpjegon se cili është dallimi mes Cristianos dhe Messit Ish anësori Madrilen, Roberto Carlos nuk ka dyshime dhe ka disa arsye për atë se Cristiano Ronaldo është më i mirë se ar
Valverde shpjegon ndryshimin e pozicionit të Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde hodhi dritë për ndryshimin e pozicionit të Lionel Messit. Pleshti kohët e fundit
REKORDE / Ky është viti ku një lojtar shpallej golashënuesi më i mirë përapara Messit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Në dekadën e fundit futbolli është dominuar vetëm nga Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo, sidomos në aspektin individual.
Vendimi i befasishëm i Zidanes, luan Kovaçiç ja arsyeja pse (FOTO LAJM) Fuqia e ekipit blaugrana kalon nëpër duart e sulmuesit Leo Messit, i cili kohët e fundit po luan më tërhequr. Kjo ka bër
Fytyra e Messit gjendet kudo, madje dhe në shpatullën e një 54-vjeçareje (FOTO LAJM) Pas vizatimeve gjigante nëpër mure, fotografive me përmasa të mëdha apo statujave të ndryshme Messi-mania këtë radhë vje
STATISTIKË / Statistikat e Ronaldos dhe Messit në El Clasico (FOTO LAJM) Ndeshja ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës është më e ndjekura në planet, për shkak të rivalitetit të tyre ndër vite
Alonso tregon si e planifikonte me Mourinhon dhe Ramosin ndaljen e Messit Xabi Alonso ka dhënë një intervistë për ‘Ecos del Balon’ në të cilën ka folur për kohën që kishte kaluar me Jose Mourinh
Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Ronaldo mund të thyej rekordin e Messit (FOTO LAJM) Messi 60 gola në fazën e grupeve, Ronaldo 59 – ky është rekordi që CR7 synon të thyejë. Këtë javë do të zhvillohet nd
Shkatërrohet statuja e Messit në Argjentinë Statuja e Lionel Messit në Buenos Aires është shkatërruar për herë të dytë gjatë këtij viti. Këmba e argjentinasit është
Vëllai i Messit kërkohet nga policia, rrezikon disa vite burg (FOTO LAJM) Vëllai i yllit të Barcelonës, Lionel Messi, Matias, po hetohet pasi policia zbuloi një armë dhe gjak në të gjithë anijen
Gjyqtari që i anulloi golin Messit mesa duket ka probleme me vijat, shikoni gafën e radhën në Kupë (VIDEO) Gjyqtari që ia mohoi golin e rregullt Lionel Messit ka vazhduar me gabime trashanike brenda futbollit spanjoll. Ai sëfun
Valverde: E panë 40 mijë shikues që ishte gol, por vetëm arbitri nuk e pa Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka sulmuar sërish gjyqtarin Iglesias Villanueva, i cili ndau drejtësinë në ndesh
Shikoni aftësitë e Leo Messit kur ishte pjesë e akademisë së Barcelonës (VIDEO) Ai ishte i destinuar për t'u bërë një yll në botën e futbollit, që po i mahnit të gjithë me rekordet e tij të njëpasnjës
Gaya pyet Busquetsin për golin fantazmë të Messit, por përgjigjja e Sergios do ju habisi Mbrojtësi i Valencias, Gaya nuk e dinte nëse topi kishte kaluar vijën e portës në goditjen e Leo Messit Kamerat e beI
Valverde: Goli i Messit? Ishte gol, kjo u pa qartë Do të diskutohet shumë për golin që nuk iu pranua Lionel Messit kundër Valencias, ku Barcelona mori vetëm një pikë. Valv