999 rezultate për

messin

Messi ka dy oferta, njera vjen nga Italia tjetrën nuk do ta besoni E ardhmja e Leo Messit te Barcelona e paqartw pas situata nw komplikuara nw klub. Ylli argjentinas ka prishur raporte
5 skuadrat që mund të transferojnë falas Lionel Messin në verë Lionel Messi mund të largohet falas nga Barcelona gjatë kësaj vere. Futbollisti argjentinas mund të mbyllë aventurën
MARCA: Ronaldo mposht Messin, më i miri në histori (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka fituar çmimin "Më i miri i të gjitha kohërave" të organizuar nga Marca. Ndjekësit e gazetës span
E RËNDË/ Infermieri në Itali vret të fejuarën: Më ngjiti koronavirusin Koronavirusi prej javësh ka pushtuar botën dhe ka paralizuar jetën. Por një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Itali
9 lojtarë që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin tregojnë cili është më i miri Nëntë lojtarë që kanë luajtur përkrah Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos kanë dhënë mendimet e tyre se cili është lojt
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Rrëfehet Melo: Për të ndaluar Messin bënim ndërhyrje me rotacion Felipe Melo nuk ka mundur të fsheh admirimin për Lionel Messin Mesfushori brazilian që vesh fanellën e Palmerias,e ci
Ter Stegen vendos kushte, kërkon pagë të ngjashme me Messin Barcelona dhe Ter Stegen janë duke punuar për rinovimin e kontratës, por gjërat nuk janë duke shkuar si duhet kjo pasi p
Mënyrë si kjo e Real Sociedat për të bllokuar Messin nga goditja e dënimit nuk kishim parë Barcelona arriti të merrte tre pikë ndaj Real Sociedat duke derdhur jo pak djesë. Ishte Lionel Messi që në minutën e
Çfarë tha ndihmës trajneri i Barcelonës që e acaroi Messin në "El Clasico" (VIDEO) Lionel Messi raportohet se ka pasur një diskutim të ashpër me ndihmës trajnerin e Barcelonës Eder Sarabia përgjatë "El C
Beckham e ka seriozisht: Inter Miami mund të blejë Ronaldon dhe Messin David Beckham ka thënë se klubi se klubi i tij nga Major League Soccer, Inter Milan, i ka të gjitha mundësitë për të tra
Momenti kur Ospina turpëron Messin (VIDEO) Barcelona nuk mori më shumë se një barazim në ndeshjen e parë ndaj Napolit në shtëpinë e këtyre të fundit. Vendasit z
"Mirësevjen në shtëpinë e babait", ky është reagimi i Messit pas thirrjes së tifozit të Napolit Leo Messi luajti mbrëmë në tempullim ku bashkombasi i tij Diego Armando Maradona ka kaluar vitet më të mira të karrierës
Statistikat me skuadrat italiane e nxjerrin "bllof" Messin, në 11 ndeshje ka shënuar vetëm 2 gola Nuk ka dyshime se Lionel Messi është një nga futbollistët më të mirë që pa pasur futbolli. Golat, asistimet, trofetë,
Tifozët e Napolit e presin me ulërima Messin (VIDEO) Dashuria e napolitanëve për numrat 10 të Argjentinës nuk ka fund, edhe kur ato zbarkojnë në qytetin italian si kundërsht
Gattuso po përgatit një "burg" në fushë për Messin Napoli është i vetëdijshëm se shpresat e tij për të kaluar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve varen kryekëput nga aft
E BUJSHME/ Messi dhe Ronaldo në të njëjtën skuadër nga sezoni i ardhshëm Më shumë se 15 vite konkurrencë të fortë me njëri tjetrin, tani duket se ka ardhur koha që Messin dhe Ronaldon ti shohim
I shënoi "poker" golash, Eibar për Messin: Vuajmë nga ti, por të duartrokasim (FOTO LAJM) Lionel Messi për të dytën herë i ka shënuar katër gola Eibar. Këto të fundit kanë reaguar në faqen zyrtare të Tëiter duk
Ylli i Portos sfidon Messin, realizon supergol (VIDEO) Ylli i Portos Musa Marega sapo ka shënuar një gol mjaft të bukur ndaj Guimaraes duke kaluar skuadrën e tij në epërsi 1-2
Cannavaro e sheh Messin te Interi për një arsye specifike Ish-ylli i Real Madridit, Fabio Cannavaro beson se Interi është skuadra ideale për Lionel Messin dhe ky transferim është