999 rezultate për

messi-n

Messi gjakoset në fushë, pamje tronditëse (VIDEO) Chris Smalling e kishte mirëpritur sfidën më të vështirë që mund të ketë një mbrojtës, të markojë Lionel Messi-n. Me
Mourinho akuzon Ramos: "E goditi qëllimisht Messi-n dhe motivi është i qartë" Tashmë në cilësinë e opinionistit, ish-trajneri ndër të tjerëve edhe i Los Blancos, Jose Mourinho, gjatë komentimit të E
Roma e ka seriozisht, vijon të "kërcënojë" Barcelonën për Messi-nr Malcom është kthyer në një mollë sherri me Barcelonës dhe Romës, kjo pasi lojtari në filim ishte shumë pranë kalimit te
Banka amerikane parashikon Botërorin, eliminon Messi-n në çerekfinale Pritja katër vjeçare ka marrë fund, pasi ditën e sotme do të luhet ndeshja hapëse e Botërorit "Rusia 2018". Shumë pre
Rajoub falenderon Messi-n për anullimin e ndeshjes me Izraelin Presidenti i Federatës së Futbollit në Palestinë, Jibril Rajoub ka përshëndetur anulimin e miqësores Argjentinë-Izrael
Bartomeu mbështet Messi-n para Spanjës në Botëror Presidenti i Barcelonës Josep Maria Bartomeu pohon se për Kupën e Botës ai mbështet Lionel Messin përpara Kombëtares së
Casillas flet për Messi-n: Më ka bërë të vuaj Ish-portieri i Real Madird-it, Iker Casillas në një konferencë i pyetur nga gazetarët për sulmuesin më të mirë që i ësht
Pas super ndeshjes kundër Ekuadorit, Leos i thuren elozhe nga e gjithë Argjentina (VIDEO) Dyshimet mbi paraqitjen e Messi-t me përfaqësuesen e tij janë zhdukur dhe kjo për shkak të paraqitjes së tij ndaj Ekuado
Lionel Messi-n siç nuk e keni parë kurrë me parë (VIDEO) Lionel Messi është një futbollisti jashtëzakonshëm dhe ky nuk është aspak një sekret. Së fundmi klubi i Barcelonë s’
QUIZ/ Provoni sa e njihni Lionel Messi-n (Pyetësor) Mendoni se e njihni sa duhet Lionel Messin? Portali "Albeu" ju fton të merrni pjesë në një mini-kuic për të zbuluar disa
Trajneri i Argjentinës zbulon "Messi-n" tjetër që ka në ekip Në dy ndeshjet e ardhshme kualifikuese të Botërorit “Rusi 2018” Agjentina do të vuajë mungesën e Leo Messit ndërsa trajn
"Topi i Artë", kush e fiton Messi-Neymar-Ronaldo (Sondazh) Nesër në orën 19:00 do t zhvillohet ceremonia e dhënies së Topit të Artë, teksa në garë janë Lionel Messi, Ronaldo dhe N
United 490 mln euro për Messi-Neymar Gazeta britanike "The Sun" shkruan se Manchester United është i gatshëm të bëjë një çmenduri për Messi dhe Neymar, dysh
Strategjia e Kilit, e ndalin Messi-n me "Playstation" Finalja e Kupës së Amerikës po afron, ndërkohë që me siguri një gjë do të jetë e sigurt, spektakli. Misioni më vështirë
Ja si e ndali Kolumbia Messi-n (FOTO LAJM) Lionel Messi është thjesht i pandalshëm. Por, futbollistët e Kolumbisë provuan në mënyrën e tyre që ta kufizojnë rreziku
Ka dhe më të mirë se Messi-Neymar-Suarez Nëse marrim parasysh trofetë e fituar për këtë sezon, te Reali i Madridit mund të flitet vetëm për dështim, por nëse sho
102 gola, askush si Messi-Neymar-Suarez (FOTO LAJM) Askush si ata. Me golat e shënuar në fitoren e djeshme 6-0 kundër Getafes, Messi, Neymar dhe Suarez kanë kapur shifrën e
Sfidë Messi-Neymar për xhonglimet, fituesi është... (VIDEO) Gjatë eventit që lidhej me një prej sponsorëve të Barcelonës, Audi, Lionel Messi dhe Neymar kanë sfiduar njëri-tjetrin n
Messi-Neymar, "mbretërit" e golit takim në "Maracana" Dikur i quanin marsianë. Nëse një lojtar merr topin dhe shkon drejt portës i vetëm, ose ndoshta pikturon me këmbët e tij
Messi-Neymar, nuk funksionojnë as pas 9 muajsh Gjithçka shkoi keq për Barcelonën. Messi nuk shënoi dot ndaj Atleticos në ndeshjen e 6-të radhazi. Por katalanasit nuk i