999 rezultate për

messi

10 dribluesit më të mirë, "mbreti" s'është as Messi dhe as Neymar (FOTO LAJM) Besojeni ose jo, por mbreti i futbollit në driblim nuk luan në një skuadër të madhe. Sipas një studimi të CIES ai që e k
Ronaldinho ka një mesazh special për Messin pas 500 golave (VIDEO) Legjenda braziliane, Ronaldinho nuk ka harruar të urojë ish shokun e skuadrës, Leo Messi, i cili të dielën në "El Clasic
Capello kritikon ashpër madrilenët: Bënë ndërhyrje kriminale ndaj Messit! Ish-trajneri i Realit të Madridit, Fabio Capello ka kritikuar ashpër lojtarët e "galaktikëve", të cilët sipas tij gjithm
Reagimi i gazetarit të "AS" pas golit të Messit po bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona e fitoi “El Clasico” duke e mposhtur 3-2 Real Madrid në “Santiago Bernabeu” për të rihapur garën për titullin
Statistikat, diferenca e madhe mes Messit dhe Ronaldos Leo Messi edhe një herë tjetër tregoi se në El Clasico është lojtar më i mirë se sa Cristiano Ronaldo Ylli i Barcelonës
Messi humbi një dhëmb para fillimit të pjesës së dytë (FOTO LAJM) Lionel Messi humbi një dhëmb teksa po hynte në fushë gjatë pjesës së dytë të "El Clasicos" ndaj Real Madrid. Magjistari
Të gjithë i përulen Messit, por në "El Clasico" kishte dhe një tjetër hero Bota e futbollit flet vetëm për Lionel Mesin dhe e bën këtë me plot të drejtë, mbas “El Clasicos” së 174-të, por ata që
Barça "pushtoi" fushën pas golit të Messit, ja detajet e festës së çmendur (FOTO LAJM) Goli i Lionel Messit në minutën e 92-të është festuar në një mënyrë të çmendur nga Barcelona në "Santiago Bernabeo". Lu
Si u festua goli i Messit në Lushnjë, çmendet tifozi (VIDEO) Barcelona është një ndër skuadrat me më shumë tifozë në të gjithë botën, dhe sigurisht me një numër të konsiderueshëm ed
Mediat spanjolle njëzëri: Messi është gjeni! (FOTO LAJM) Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Liuonel Messi ka pushtuar faqet e par atë mediave spanjolle, por jo vetëm. Ylli i Barc
Festa e çmendur e Neymar pas golit të fitores së Messit (VIDEO) Neymar nuk mundi që të ishte në "El Clasicon" e zhvilluar dje në "Santiago Bernabeo" për shkak se ishte i pezulluar. Bra
"Jashtëtokësori" Messi bën 500 gola, të gjithë i përulën "pleshtit"! Me Lionel Messin në fushë, gjithçka është e mundur. "Pleshti" u bë protagonist në "El Clasico" duke shënuar dy gola për
Messi provokon keq tifozët madrilenë pas golit të tretë (VIDEO) Lionel Messi me golin në minutën e fundit, e vulosi fitoren e Barcelonës ndaj Real Madridit në Santiago Bernabeu. Mir
Real Madrid – Barcelona, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Barcelona e ka mposhtur 3:2 Real Madridin në “Santiago Bernabeut”, duke rihapur seriozisht garën për titull. Në këtë
Barça dhe Messi bëjnë përmbysjen e madhe në Madrid (VIDEO) Ka qenë një ndeshje derbi ajo mes Real Madrid dhe Barcelonës, ku këta të fundit e nisën në dezavantazh dhe në fund arrit
"Zgjohet" Barcelona, Messi supergol (VIDEO) Barcelona ka barazuar rezultatin ndaj Real Madridit. Ishte Leo Messi që barazoi në 1:1 pak minuta pasi Casemiro shën
Kjo statistikë e Messit "gëzon" Realin para "El Clasicos" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
Messi, Suarez dhe Neymar profesione të reja pas eliminimit nga Champions (FOTO LAJM) Barcelona është eliminuar të mërkurën nga Liga e Kampionëve nga Juventusi pas barazimit pa gola 0-0 në ndeshjen e dytë.
Messi nuk shënon prej më shumë se dy vitesh në "El Clasico" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos” (FOTO LAJM) Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, ka bërë një pikturë interesante, e cila që po bën xhiron e botës. Bëhet fja
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së