999 rezultate për

messenger

Çfarë i ndodh celularit tuaj nëse ç’aktivizoni Facebook e Messenger Ju është ngarkuar celulari dhe punon me vështirësi? Ndoshta duhet të fshini disa aplikacione. Nëse ju ç’instaloni ng
Rriten përmasat e hapësirës së chatit posaçërisht për fëmijët Aplikacionin “Messenger Kids” për fëmijët nën moshën 13-vjeçare, që Facebook-u e nxori në fillim të dhjetorit, ka nisur
Një virus po përhapet me shpejtësi në messenger Një virus i cili shndërron kompjuterat në një “minierë” për prodhimin e monedhave kriptografike pa dijeninë e tyre po pë
Facebook sjell Messenger Kids për fëmijët nën 12 vjeç (FOTO LAJM) Facebook njoftoi sot një version të ri të aplikacionit Messenger të të dizajnuar për fëmijët e moshave nga gjashtë deri
Facebook Messenger tani mundëson fotografi me rezolucion të lartë Facebook Messenger ka njoftuar se ka ngritur rezolucionin e fotografive që u dërgohen marrësve. Nëse nuk e keni ditu
Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në
Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë.
Facebook dhe Messenger arrijnë një marrëveshje Facebook dhe Messenger kanë arritur marrëveshje për të përdorur të njëjtat simbole. Dy gjigantët do të fillojnë se s
Messenger, “konkurrencë” përdoruesish me Whatsapp Messenger, rrjeti social për të komunikuar me miqtë e Facebook ka arritur të njëjtin numër përdoruesish sa Whatsapp.
Këto janë 10 aplikacionet më të shkarkuar gjatë muajit qershor Dhjetë aplikacionet më popullore në botë muajin e kaluar kishin një statistikë të kombinuar shkarkimi prej 340 milion.
“Messenger” sjell opisionin e ri “Messenger M” Platforma e njohur e mesazheve “Messenger” vjen tashmë me një risi të quajtur “Messenger M”. Përmes këtij opsioni, pë
Whatsapp me aplikacionin e ri lejon shkëmbimin e parave WhatsApp njësoj si Facebook Messenger. Në chat mund të kemi mundësinë të këmebjmë shuma të vogla parash. për sa i takon
Facebook Messenger nuk do të funksionojë më për këta celularë Aplikacioni i famshëm për mesazhe Facebook Messenger do të largohet nga një numër celularësh Windows këtë javë. Shërbim
Messenger nuk do te jetë më i përdorshëm në këta telefona Aplikacioni i Facebook, Messenger do të zhgënjejë një numër të madhe përdoruesish të telefonave të zgjuar. Ashtu si W
Facebook lançon "Messenger Day", ja si funksionon aplikacioni i ri Facebook ka lançuar një aplikacion të ri për biseda në Messenger. Kompania e testoi këtë risi në vende si Polonia dh
Messenger tashmë më i sigurt, ja çfarë risie ka sjellë Facebook Facebook njoftoi se është duke testuar mundësinë e krijimit të bisedave “sekrete” brenda shërbimit të aplikacionit Messe
Facebook Messenger vjen me kamerën e re (VIDEO) Falë strategjisë së komunikimit vizual të Snapchat, Facebook ka lançuar sot një kamerë të re “artistike” në Messenger.
Facebook Messenger po teston risinë e radhës “Facebook Messenger” po përgatitet të lançojë platformën e re “Instant Games” e cila do lejojë përdoruesit të luajnë loj
Tashmë Facebook Messenger i përditësuar për Windows 10 Facebook ka plotësuar në Windows-10 aplikacionin e tij të pavarur Messenger me thirrje me zë dhe video. Fatmirësish
"Facebook Messenger" dhe "WhatsApp" zgjidhen si aplikacionet më të sigurta të mesazheve “Facebook” është zgjedhur si kompania më e sigurt në një raport që ka studiuar aplikacionet e mesazheve. Studimi ësh