999 rezultate për

mesme

Gjendet rruga e mesme, Suning arrin marrëvjeshje për shitjen e Interit Ka zhvillime të reja për sa i përket aksioneve të Interit. Tashmë dihen problemet financiare që po has Suning Group dhe
Mësim online për shkollat e mesme në këto qytete, çfarë ndodh me studentët në Universitete Me masat e reja të marra nga Komiteti i Ekspertëve, përsa i përket rikthimit në auditore të studentëve, kjo gjë do të vi
Vetëvendosje shfrytëzon grupet e shkollave të mesme për fushatë (FOTO LAJM) Vetëvendosje duket se nuk po zgjedh formë për të mbledhur sa më shumë persona në tubimet e saja elektorale. Për këtë,
Shkollat sërish mbyllur, Greqia vazhdon mësimin online Greqia ka shtyrë planet për të rihapur të gjitha shkollat ​​e mesme muajin tjetër pas një rritje të re të ra
Të dashuruar në shkollë të mesme, ribashkohen dhe martohen pas 70 vitesh Dy gjimnazistë të dashuruar, të cilët ishin ndarë gati shtatë dekada më parë u bashkuan gjatë pandemisë së koronavirusit
Basha: Shtresë e mesme me 1 milion lekë të ardhura në muaj Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” se ai dhe forca politike q
Maqedonia e Veriut prezanton nesër platformën e mësimit online Ministria e Arsimit në Maqedoninë e Veriut ditën e nesërme do të prezantojë Platformën nacionale për zhvillimin e mësimi
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Ja si do të zhvillohet procesi mësimor nga 1 tetori në Maqedoni Viti shkollor mund të fillojë me model të kombinuar dhe gjithkund ku kushtet janë të plotësuara nga protokollet shëndetë
Qeveria vendos: Shkollat fillore dhe të mesme hapen më tetor Qeveria në mbledhjen e sotme miratoi disa vendime për hapjen e shkollave dhe mbarëvajtjen e mësimit për vitin e ri shkol
Gjithmonë rrëzëllitëse, 3 sekretet e bukurisë që femrat e Lindjes së Mesme praktikojnë prej shekujsh Edhe pse shumë kilometra larg nesh, Lindja e Mesme ushqen një ndjenjë joshje dhe misteri që intrigon këdo, sidomos përsa
Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Askujt s'ja merrte mendja, zbulohet ish i dashuri i Melania Trump (FOTO LAJM) Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen pothuajse me çdo paraqitje. Edhe jeta e Melania Trump është në in
Goditet grupi i trafikantëve, arrestohen gjashtë persona (VIDEO) Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Stafeta" duke goditur njw grup kriminal që merrej me organizimin dh
Dy zyrtarë në pranga, falsifikohen dokumente të rëndësisë së veçantë Dy zyrtarë janë arrestuar nga Policia. Për shpërdorim detyre është në në pranga nëpunësi i Gjendjes Civile në Koplik të
Koronavirusi, ndërron jetë i riu shqiptar në New York Në New York është shënuar viktima e parë shqiptare nga koronavirus. Andre Ljuljovic vdiq nga komplikimet e shkaktuara
MASH hap konkursin për regjistrim në shkollat e mesme Ministria e Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut ka bërë thirrje publike për regjistrimin e nxënësve në shkollat
"Beni ecën vetë" priti 30 vjet për të takuar dashurinë: Shoqja e gjimnazit (VIDEO) Besojeni ose jo por dashuritë e gjimnazit mund të rikthehen një ditë dhe fati do që t’i të përfundosh me vajzën që ke da
Ngacmim seksual në shkollën e Mesme në Fier, kërkohet dorëheqja e Besa Shahinit Publikimi mbrëmjen e djeshme në “Stop” në televizionin “Klan” i skandalit seksual në një shkollë të Mesme në Fier ka bë
Man Utd anulon udhëtimin në Lindjen e Mesme për këtë arsye Moti i ngrohtë në atë rajon shpesh shihet si një klimë ideale për futbollistët për t’u rikuperuar dhe prishur dimrin evr