999 rezultate për

mesi

Real Madrid - Sevilla, formacionet zyrtare: "Los Blancos" tentojnë vazhdimësinë (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Real Madrid dhe Sevillas e vlefshme për javën e 20-të në La Liga.
"Madona shqiptare" zbulon çfarë fshihet pas kërkesës së Zogut: 50 euro për çdo porosi Elda Shabani, e njohur ndryshe si Madona shqiptare është shprehur se 50 euroshi që ka dalë nga përgjimet e prokurorisë n
Maya rrëfen fillimet e mëmësisë: Nuk doja të ma preknin djalin! (VIDEO) Maya ishte e ftuar sot në “E Diell” ku foli për rolin e saj si nënë, pas lindjes së djalit. Këngëtarja e muzikës popu
Inter - Atalanta, formacionet zyrtare: Zikaltërit kërkojnë vazhdimësinë Interi do të tentojë sonte të vazhdojë ecurinë e tyre pozitive në Serie A, ku në San Siro e presin skuadrën simpatike të
Ish trajneri i Napolit sulmon ashpër Hysajn: Futbollist amator pa vazhdimësi Napoli u mund pas 23 vitesh në "San Polo" kundër Interit me rezultatin 1-3. Elseid Hysaj luajti në këtë takim titull
Bregu: Dua të provohem në Europë, Skënderbeut i ka munguar vazhdimësia Dejvi Bregu është një nga futbollistët më shumë të kuotuar për të ndryshuar skuadër në muajin e parë të 2020-ës. Kontrat
Reali dëshiron ta mbajë në skuadër Jamesin Mesfushori ofanziv kolumbian do të mbetet në "Santiago Bernabeu" së paku deri në fund të këtij sezoni Real Madridi nu
Yje botëror kur ishin fëmij, por si përfunduan të shkatërruar këto artistë (FOTO LAJM) Të gjithë aktorët dhe këngëtarët që do t’ju prezantojmë në galerinë e mësipërme të fotove, kanë qenë shumë të famshëm ku
Rastësitë më përfekte, fotot që sfidojnë realitetin (FOTO LAJM) Natyra dhe dora e njeriut që të dyja kanë krijuar gjëra të bukura në këtë botë. Ama ndonjëherë gjërat ndodhin edhe pa
Shfrytëzohej nga "Zogu i Tiranës", zbardhet dëshmia e vajzës jetime: Më gjente klientë Akoma nuk është harruar zhurma që shkaktoi në rrjet arrestimi i Hermes Nikajt, ose siç njihet ndryshe si “Zogu i Tiranës
Një çadër për "Mesian" e Tiranës (FOTO LAJM) Erion Veliaj ka shkuar në ekstrem me propagandën e tij duke u bërë tërësisht bajat, aq sa çdokush ka filluar të qeshë. S
Foto në dukje të zakonshme, por e gjeni dot "misterin" që fshihet pas tyre (FOTO LAJM) Ndodh të shihni një foto disa herë, por nuk arrini të kapnin të gjitha detajet që fshihen pas saj. Gjërat më interesante
Shkurtohen pushimet e fundvitit, deri kur do të vazhdojë mësimi (FOTO LAJM) Universiteti Bujqësor i Tiranës do të shtyjë proccesin mësimor deri më datë 27 dhjetor, shkruan albeu.com. Shkurtimi
Shehi: Rama hiqet si Mesia, të nxjerrë faturën e dëmeve pastaj rindërtimi Buxheti 2020 do të përqëndrohet te paketa e rindërtimit nga tërmeti. Qeveria ka parashikuar një fond prej 20 miliardë
Univeristeti i Mjekësisë pezullon mësimin: Rikthemi në 6 janar (FOTO LAJM) Universiteti i Mjeksisë ka marrë sot vendimin për pezullimin e mësimeve për ditët e mbetura nga dhjetori pas situatës me
Rama premton nga Mamurrasi: Brenda mesit të 2020, shumica do jetë në shtëpitë e reja Që kur ra tërmeti i 26 nëntorit, Rama ka nisur të takojë kudo qytetarë dhe të prekur nga kjo fatkeqësi. Ditën e sotme
ZYRTARE/ Ish-ndihmësi i De Biasit, trajner i Livornos Tashmë është zyrtare, Paolo Tramezzani merr drejtimin e Livornos në Serinë B. Ish-ndihmësi i Gianni De Biasit në Komb
Skandaloze! Rama i nxjerr gishtin e mesit shqiptarëve (VIDEO) Në sheshin “Skënderbej” mbrëmjen e sotme u organizua ndezja e dritave për festat e fundivitit. Të pranishëm ishin edhe k
Rifillon mësimi në Universitetin e Tiranës, çfarë tha dekanati Ndryshe nga shkollat, Universiteti i Tiranës ka bërë publike akt-ekspertizën e Institutit të Ndërtimit për gjashtë fakul
Muaji i fundit i vitit mund të jetë i fundit edhe për këta trajnerë Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klu